Kdo a proč nesnáší novou budoucí vévodkyni? Meghan musí čelit urážkám

Jakmile v roce 2016 prasklo, že princ Harry (33) randí s americkou herečkou z Kravaťáků, objevilo se hodně příznivců Meghan Markle (36), kteří jí psali podporující komentáře na sociálních sítích, ale také dost odpůrců, kteří hollywoodské krásce nemůžou přijít na jméno a v médiích ji nešetří.

Doposud byl nejmilovanějším párem královské rodiny princ William s Kate Middleton, ale když se teď na scéně objevila Meghan Markle, mají konkurenci. Není tedy divu, že se šuškalo, že vévodkyně z Cambridge Meghan zrovna „nemusí“. Podle Daily Star se jeden pár snažil předčit ten druhý a dámy soutěžily o titul „princezna lidu“, který si dřív vysloužila lady Diana.

Britský novinář a královský životopisec Andrew Morton v knize „Meghan, hollywoodská princezna“ popisuje, že hereččin exmanžel Trevor Engelson přešel z módu obdivujícího manžela do pocitu „ho*na, co uvízlo na Meghanině podrážce“, jak popsal přítel jejího bývalého muže.

Sám Trevor Engelson se pak vyjádřil, že k němu Meghan na konci manželství nebyla zrovna přátelská a zničehonic mu z Toronta, kde točila Kravaťáky, poslala poštou snubní prstýnek.

Hněv z Engelsona, který je režisér a producent, ještě nevyprchal a teď představuje svou novou komediální show. Ta je o tom, jak žena opouští manžela, protože začne randit s princem, jehož si vezme za muže. Vypadá to, že Meghanin exmanžel tak upouští páru a vynáší na svou bývalku špínu. 

Kromě toho je Meghan Markle trnem v oku řady novinářů a televizních osobností, které si před kamerami pouští pusu na špacír, a to navzdory žádosti prince Harryho, který média žádal, aby se do jeho nastávající nestrefovala.

Například australská televizní hlasatelka Chrissie Swan prohlásila: „Z nějakého důvodu jsem k ní zatím láskou nezahořela. Je to tím jejím stylem a mně se zdá, že prostě hraje, že se snaží ukazovat ve světle pokory a skromnosti, že to prostě jen hraje!“

Americká novinářka a moderátorka Wendy Williams, která se vyžívá drbech, zase ve své show tvrdila, že celé tohle drama nebude fungovat a je to sázka do loterie. Snoubenku prince Harryho pak nazývá „náhodnou princeznou“. 

Britský žurnalista a známá televizní osobnost Piers Morgan nesouhlasí s tím, že americká herečka do královských zvyklostí vnáší tolik novot, podle něj Meghan s princem Harrym celou rodinu skandalizují.

„Princ Harry a Meghan Markle se zbytečně chovají skandálně a vytvářejí senzaci. Podle mě, když chystám svatbu, nedělám kolem tolik povyku a držím se zavedených tradic – zbytečně neprovokuji například revolučním výběrem dortu, když po staletí se podával ovocný,“ kritizuje novinář počínání dvojice, která porušila pravidlo a namísto tradičního ovocného dortu zvolila banana cake.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 čtvrtek 13. září 2018. Anketa je uzavřena.

  • 39
  • 20
  • 19
  • 15
  • 11
  • 11
Komentáře