Meghan: Rodina mi nepomohla, byla jsem na vše sama! A co 15 asistentů a královnina pravá ruka?

12. března 2021
Nikdo mi nepomohl, nechali mě na holičkách, neznala jsem protokol a národní hymnu jsem si musela hledat na internetu. I to prohlásila Meghan Markle ve dvouhodinovém rozhovoru u Oprah Winfrey, když vysvětlovala, proč její působení v královské rodině neklapalo a často měla problémy s přísnými pravidly monarchie. Je to ale pravda? Zaměstnanci Buckinghamského paláce nad obviněním kroutí hlavou, podle jednoho z nich Meghan naopak dostala k ruce oblíbené mentory královny Alžběty a mohla si sama vybrat svůj patnáctičlenný tým pomocníků. Jejich rady prý ale ignorovala.

„Na rozdíl od toho, co vidíte ve filmech, neexistuje žádná výuka, jak správně mluvit, jak správně zkřížit nohy, jak se chovat správně královsky. Žádný takový výcvik pro členy královské rodiny neexistoval. Nic takového mi nenabídli,“ prohlásila Meghan u Oprah a postěžovala si, že byla ponechána o samotě.

Naznačila tak, že právě kvůli tomu se dostávala do nepříjemných situací, jako když se neuklonila královně a všichni si toho okamžitě všimli a upozorňovali ji.

Je to ale pravda? Server Mail Online přinesl svědectví zdroje z blízkého okruhu královské rodiny, podle něhož naopak Meghan dostala řadu mentorů, které jí doporučila sama královna jako svoje věrné zaměstnance.

„Je velice nefér to takhle zevšeobecnit. Byl tam skvělý tým velice zkušených a loajálních asistentů, kteří jim pomáhali. Co je ovšem smutné, Meghan a Harry nebyli ochotni kohokoliv poslouchat. To je zcela upřímná pravda,“ tvrdí zdroj.

Meghan si kromě toho podle hned několika zdrojů mohla úplně sama vybrat patnáctičlenný tým loajálních zaměstnanců do své kanceláře vévodkyně ze Sussexu.

Zvláštní navíc je, že Meghan přes svoje výše zmíněná vyjádření vyloženě právě trenéra na dodržování královského protokolu měla. Přesněji trenérku, oblíbenou spolupracovnici královny Alžběty Samanthu Cohen, která v Buckinghamském paláci pracovala dvě dekády. 

Meghan měla s protokolem problémy, pomoc prý ale odmítala.

Když si zadáte její jméno do Googlu, vyskočí vám jako jeden z prvních textů článek serveru Harper’s Bazaar s titulkem „Kdo je Samantha Cohen? Seznamte se s ženou, která je zodpovědná za královský výcvik Meghan Markle“.

„Královna poslala Sam, svou nejdůvěryhodnější asistentku a pravou ruku, vyloženě za Meghan,“ prozradil zdroj pro Mail Online s tím, že Samantha Cohen měla dokonce v plánu po více než dvaceti letech milovanou práci opustit, ale královna ji přemluvila, aby výpověď ještě načas stáhla a šla pracovat do Meghaniných služeb.

Zdá se tedy, že měla vévodkyně ze Sussexu veškerý servis. Co přesně myslela slovy, že jí nikdo nepomáhal a královská rodina ji nechala na holičkách, je záhadou.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 sobota 10. července 2021. Anketa je uzavřena.

  • 160
  • 18
  • 18
  • 15
  • 6
  • 3
Komentáře