Meghan Markle bude rodit doma, nechce být prý jako „ve výkladní skříni“

Meghan Markle se rozhodla pro porod doma. Nenaváže tak na tradici, kterou zavedla princezna Diana. | foto: Profimedia.cz

Porod se blíží, Britové hlídkují a už teď je pravděpodobné, že Meghan Markle (37) nebude rodit v porodnici jako Kate Middleton (37) nebo princezna Diana (†36). Místo toho chce jít vévodkyně ze Sussexu ve stopách královny Alžběty II., která se sama narodila doma a ve svém sídle také přivedla na svět své děti.

Cvičí jógu, jí zdravě a i rodit bude zřejmě jinak, než jak jsou členové královské rodiny v posledních letech zvyklí. Meghan Markle chce své dítě přivést na svět doma, ve Frogmore Cottage, kde se bude cítit v bezpečí.

Tedy za předpokladu, že se nevyskytnou nějaké komplikace. V takovém případě by samozřejmě vyhledala porodnici, neboť žádná matka nemá zájem ohrozit život svého dítěte. Manželka prince Harryho je známá tím, že stejně jako její matka Doria Ragland cvičí jógu, a to dokonce po celou dobu těhotenství. Díky tomu by měla být ve skvělé kondici.

„Domácí porod je pro Meghan nejpřijatelnější varianta, ale samozřejmě to záleží na tom, jak se budou věci vyvíjet,“ prozradili přátelé oblíbené vévodkyně s tím, že princ Harry rozhodnutí své ženy podporuje.

Panství Frogmore je reprezentativní a rozlehlé. Váže se k němu historie britské...

Meghan Markle bude rodit doma ve Frogmoru.

Pokud se plán vydaří, Meghan tím vybočí z řady královských porodů vedených v soukromém křídle Lindo Wing (Lindovo křídlo) nemocnice St. Mary (nemocnice Panny Marie) v Londýně, kde na svět přivedla děti princezna Diana i Kate Middleton.

Tím pádem se Britové nedočkají typického pózování s novorozenětem před porodnicí, jak byli zvyklí u Diany i vévodkyně z Cambridge.

Vidíte tu podobnost? V roce 1982 při narození prince Williama Diana oblékla...

V roce 1982 při narození prince Williama Diana oblékla puntíkované šaty, což pak Kate jako poctu Dianě zopakovala při narození prince George.

I kdyby totiž mělo dojít na porodnici, Meghan Markle s princem Harrym si údajně nepřejí být jako „ve výkladní skříni“. Zatím není jasné, jestli nadcházející matka bude rodit pomocí hypnoporodu (podobně jako Kate Middleton).

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat