jít naiDNES.cz

Meghan Markle a princ Harry se propadají na žebříčku popularity strmě dolů

Meghan Markle s princem Harrym začínají upadat v nemilost? | foto: instagram

Ještě před rokem je celý svět nekriticky zbožňoval, dnes princ Harry (34) s Meghan Markle (38) leží v žaludku nejednomu nespokojenému Britovi. Lidu se nelíbí, jak okázalý vedou život. Teď vévoda a vévodkyně ze Sussexu provokují i svým Instagramem plným motivačních citátů. Řídí se jimi ale sami?

Nedávno královská dvojice pobouřila veřejnost již několikátým nákladným letem tryskáčem. Přestože oba dva, jak Meghan Markle, tak princ Harry, vystupují jako ochránci planety a bojovníci za snížení uhlíkové stopy, sami si pro dobro planety jen tak „od huby neutrhnou“.

Přesně kvůli tomu je kritizovala média po celém světě.

Právě v době, kdy byli vévoda a vévodkyně ze Sussexu na pranýři za nesmyslně nákladné a neekologické lety (zatímco princ William s Kate Middleton létají běžnými linkami), se na jejich Instagramu objevilo další moudro.

„Dělej své kousky dobra tam, kde jsi. Jsou to tyto kousky, sebrané dohromady, které přemohou svět,“ zní citát arcibiskupa Desmonda Tutua, který Meghan s Harrym vložili na svůj oficiální Instagram.

Právě tenhle citát ve světle nedávných událostí některé sledující rozpálil doběla.

„Takže vy taky uděláte něco dobrého a přestanete létat soukromými tryskáči?“ rýpl si jeden z uživatelů Instagramu.

Další lidé potom královskému páru připomínali, jakým způsobem hýří penězi, například při nákladné přestavbě domu ve Frogmore Cottage.

Páru předhazují ale především několik cest soukromým letounem, které absolvoval jen během posledních pár dní!

Nejdřív letěli i s malým Archiem (3 měsíce) na Ibizu, později se stavili na jihu Francie při návštěvě zpěváka Eltona Johna. Přitom takový let vyprodukuje mnohonásobně víc emisí, než kdyby letěli obyčejným letadlem!

Lidé tak mají pocit, že královský pár má akorát plnou pusu keců, ale skutek utek...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat