Meghan odmítá chůvy, starat se bude její matka. Už se chystá velké stěhování

Doria Ragland, matka Meghan Markle, podstupuje kurz výchovy dětí v LA, kde žije. | foto: reprofoto: Daily Mail

Jde Meghan Markle (38) ve šlépějích své tchyně, kterou nikdy nepoznala? Podle blízkých přátel se vévodkyně nemůže vlastních potomků dočkat, a tak mezitím spřádá plány, jak to v budoucnu vyřeší s hlídáním. Najímání si cizích chův nepřipadá v úvahu, namísto toho zaučuje vlastní matku Dorii, která se jako jediná z rodiny účastnila královské svatby.

Doria Ragland je skromná žena, která se jako jediná z rodiny Meghan Markle straní médií, neposkytuje trapné rozhovory a na blahu své dcery jí upřímně záleží. Právě teď by měla podle zdrojů blízkých vévodkyni podstupovat kurz „péče o děti“, a aby se předešlo nevyžádaným mediálním útokům, učitelé dojíždějí přímo do jejího domu v Los Angeles, kde stále ještě žije.

Výuka zahrnuje všechno, od vyčerpávajících informací o kojení, základní péči o dítě přes první pomoc až k masáži srdce. Kurz se týká hlavně pomoci matce s dítětem, aby se matka mohla porodu vzpamatovat,“ uvedl zdroj blízký vévodkyni. Pokud se z Dorie stane výhradní chůva svých vnoučat, půjde Meghan Markle ve šlépějích princezny Diany, která jako první odmítala cizí chůvy a se svými syny se snažila trávit maximum času.

Ačkoliv se jí dostává vzdělání, Doria Ragland není žádná amatérka ani teď, neboť kromě toho, že se sama postarala o dceru Meghan, je také učitelkou jógy a nově se specializuje také na prenatální jógu, do jejíchž tajů s největší pravděpodobností zasvětila i Meghan Markle.

Předpokládá se, že Doria svou dceru letošní léto minimálně jednou navštívila v Oxfordshiru, na chatě, která je pro Meghan s princem Harrym bezpečným útočištěm.

Nejspíš tam už započaly přípravy na stěhování do Londýna. Před více než měsícem Doria opustila své zaměstnání sociální pracovnice a je jen otázka týdnů, než se za svou dcerou nadobro přestěhuje.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:15 8. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  87
 • Tvl
  29
 • Haha
  24
 • Cože
  19
 • Trapas
  18
 • Sladký
  16
Komentáře

Mohlo by vás zajímat