Neděle 21. dubna 2024, svátek má Alexandra

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Meghan Markle odtajnění „rasistických členů“ královské rodiny potěšilo

  Meghan Markle byla po odhalení „rasistických“ členů královské rodiny spatřena v dobré náladě. | foto: BackGrid

  Manželka prince Harryho (39) opět rozpoutala další krizi v britské královské rodině. Její bývalý tiskový mluvčí Omid Scobie (42) totiž ve své nejnovější knize „Endgame“ odtajnil anonymitu členů britské královské rodiny, kteří měli „rasistické“ narážky na barvu pleti Archieho (4). Meghan Markle (42) je za tuto skutečnost očividně ráda. Zatímco královská rodina je z celé vzniklé situace velmi špatná, tak Meghan byla spatřena v dobré náladě a s úsměvem na tváři.

  Před pár dny otřásla celou Británií kniha „Endgame“, kterou vydal Omid Scobie (42), bývalý tiskový mluvčí Meghan Markle (42) a prince Harryho (39). Kniha pojednává o britské královské rodině. Autor nenechal na nikom suchou nit a pustil se především do princezny Kate (41), jenž vylíčil jako „línou a falešnou“.

  Původně v knize odtajnil i anonymitu členů, kteří měli v minulosti rasistické poznámky na barvu pleti Archieho. I přesto, že tuto část nakonec odebral, tak se objevila v překladu nizozemské verze. Po dvou letech od šokujícího rozhovoru Oprah Winfrey (69) se Sussexovými, se tak celý svět dozvěděl, kdo jsou dvě osoby, které Meghan v rozhovoru nařkla z rasismu.

  Zatímco britskou královskou rodinu tato skutečnost samozřejmě velmi zasáhla a rozpoutala další hádky, tak Meghan Markle (42) byla v posledních dnech spatřena v dobré náladě a s úsměvem na tváři. Bezstarostná se pohybovala v okolí svého domova v Santa Barbaře.

  Ukázala se v černých legínách a černém triku, outfit doplnila o zelenou kšiltovku, sluneční brýle a tenisky New Balance. Celý outfit působil sportovním dojmem, Meghan se nejspíše chystala jet na lekci jógy, které se dlouhodobě věnuje. Princ Harry byl naopak spatřen ve zdejší posilovně. Společně se následně ještě procházeli po pláži.

  Meghan Markle byla po odhalení „rasistických“ členů královské rodiny spatřena v dobré náladě.

  Manželé Sussexovi se ke knize „Endgame“ prozatím nevyjádřili a podle všeho je nechává chladnými. Scobiemu naopak hrozí pořádný průšvih a snaží se s velkým dopadem své nové knihy vypořádat. Skutečnost, že nizozemští překladatelé v knize jmenovali dva členy královské rodiny, kteří byli Meghan Markle v březnu roku 2021 nařčeni z rasismu, totiž rozpoutala velkou vlnu.

  Zatím není jasné, jak se jména do tisku dostala. Mnozí se domnívají, že za tím stojí Harry a Meghan. Sussexové odmítli veřejně hájit své příbuzné a vydavatel Scobieho knihy neposkytl žádné vysvětlení, jak se jména dostala do tisku. Buckinghamský palác a Kensingtonský palác podle zpráv zvažují právní kroky.

  Fotogalerie