Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

Meghan Markle se svou matkou Dorií měla vždy záviděníhodný vztah. Nyní se její matka za ní dokonce stěhuje. | foto: reprofoto: Daily Mail

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli jejímu otci, který nepřestává poskytovat médiím nevyžádané placené rozhovory, za něž ho dcera ignoruje. A zatímco od otce se vévodkyně momentálně izoluje, matku Dorii si chystá co nevidět nastěhovat do Londýna, aby si tak byly vzájemně na blízku. Má změna bydliště ještě jiný důvod?

Pokud otec Meghan Markle nese těžce, že ho dcera zřejmě právem „vyštípala“ ze života, s tím, co se teď chystá, se jen tak nesmíří. Podle zahraničních zdrojů si totiž matka vévodkyně ze Sussexu právě balí kufry a připravuje se na velké stěhování z rodného Los Angeles do Londýna, kde bude své dceři na blízku.

Jelikož všichni s napětím očekávají, kdy Meghan oznámí těhotenství, mohlo by být stěhování matky prvotním signálem, že se k zakládání rodiny schyluje.

Doria Ragland už údajně podala výpověď v zaměstnání, kde působila jako sociální pracovnice, a ke stěhování by mělo dojít v rámci jednoho měsíce. Kromě toho také předcvičuje jógu, s čímž by se mohla uchytit i v Londýně.

Doria byla na královské svatbě jedinou pozvanou osobou z řad příbuzenstva Meghan Markle. Její otec pozvání nakonec odmítl kvůli zdravotním potížím, které některá média zpochybňovala a nepřítomnost vysvětlovala spíš spoluprací s médii, jež vyšla najevo.

Zbytek příbuzenstva Meghan Markle pravděpodobně vůbec pozvání neobdržel, neboť podobně jako Thomas Markle poskytovali nemístné rozhovory.

Pro Thomase Marklea tohle musí být poslední tečka, neboť už dva měsíce si veřejně stěžuje, že s ním dcera ukončila kontakt, tato izolace zřejmě ještě nějakou dobu potrvá.

Královský palác se údajně obává, že by Thomas Markle komunikaci s dcerou mohl opětovně prodat médiím, což by v současné situace jen přililo olej do ohně.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 11. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  10
 • Cože
  10
 • Trapas
  10
 • Haha
  9
 • Tvl
  7
 • Sladký
  5
Komentáře