Oblečte se v Tesku jako Meghan a Kate! Řetězec se inspiruje módou vévodkyň

4. září 2018

Královská móda inspiruje řetězce včetně Teska! | foto: koláž expres

Vévodkyně Kate (36) a Meghan (37) patří mezi nejslavnější a nejsledovanější ženy Evropy a jejich snímky plní média po celém světě. Není divu, že je ženy následují a snaží se napodobit jejich účesy, šperky a módu. A právě z toho vychází britské řetězce, které své kolekce přizpůsobují stylu těchto královských dam. Modely à la Kate Middleton nebo Meghan Markle si budete moct zakoupit také v Tesku!

Že je královská móda nedostupná obyčejným smrtelníkům? To už dávno přestává být pravda, neboť britské řetězce už dávno napadlo inspirovat se u britského dvora a (ne)nápadně okopírovat styl například Meghan Markle nebo Kate Middleton, které dnes patří mezi nejostřeji sledované ženy planety.

Na modely Meghan Markle si budete moct vyrazit například i do Teska, kde kousky po vzoru vévodkyně prodávají od pár stovek, ulovit si budete moct její ikonický letní overal s proužky či podzimní kabátek. 

O tom, kam řetězce chodí pro inspiraci, ovšem není pochyb. Stačí si jen letmo prostudovat šatníky obou urozených dam a podobnost prostě nemůže být jen náhodná.

Šaty inspirované legendárním kouskem Meghan Markle za 500? Proč ne!

Šaty inspirované legendárním kouskem Meghan Markle za pětistovku? Proč ne?

Legendární šaty Meghan Markle.

Legendární šaty Meghan Markle

To, že dámy následuje ženská populace celé planety, není ovšem žádnou novinkou.

Ženy podstupují plastickou úpravu nosu po vzoru Meghan nebo Kate, nechávají si vyčesávat lokny po vzoru Kate, zkouší královský jídelníček nebo používají kosmetické přípravky, které vykouzlí zářivou pleť jako u vévodkyň.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:55 středa 2. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

  • 20
  • 11
  • 10
  • 10
  • 7
  • 7
Komentáře