Rodina se rozpadá, Meghan září úsměvem. Teprve teď vytáhla paty z luxusního sídla

15. ledna
Poprvé na veřejnosti! Zatímco se Británie pod královským skandálem otřásá v základech, Meghan Markle si užívá volných chvilek za oceánem. Teď se poprvé ukázala na veřejnosti v tak dobrém rozmaru, že to působí až trochu provokativně. Copak měla žena, která rozvrátila monarchii, na práci?

Královská rodina prochází těžkou krizí, její členové zuří, nahánějí je novináři, Harry se potí na koberečku. A hlavní strůjkyně celého skandálu? Ta je úplně v pohodě.

Meghan po několika dnech v teple luxusního sídla v Kanadě, které strávila se synkem Archiem, vystrčila růžky a celá přímo zářila. Usmívala se od ucha k uchu, jako by jí snad právě vyšel nějaký dlouho chystaný a dobře promyšlený plán.

Po desáté hodině ranní se v úterý letecky přepravila do ženského střediska ve čtvrti Downtown Eastside ve Vancouveru. V něm se sdružují ženy a děti v nouzi a je jim tam poskytováno poradenství, teplé jídlo a základní potřeby.

Meghan poprvé na veřejnosti. Zářila úsměvem!

Meghan poprvé na veřejnosti. Zářila úsměvem!

Meghan se sešla jak s obyvatelkami centra, tak i se zaměstnanci. Zatímco potřebným ženám nabídla podporu, pracovníky měla motivovat.

„Podívejte, s kým jsme si dnes daly čaj,“ napsaly ženy z centra na Facebooku, což by možná někdo mohl vnímat jako provokaci: vzhledem k tomu, že pití čaje je populárním zvykem v Británii, odkud Meghan utekla.

Meghan poprvé na veřejnosti. Zářila úsměvem!

„Podívejte, s kým jsme si dnes daly čaj,“ pochlubily se obyvatelky ženského centra.

Dost možná vévodkyně takto září úsměvem i proto, že má za oceánem nesrovnatelně větší klid. Zatímco v Británii je neustále na očích a s novináři a fotografy v patách, v Kanadě společenské weby rozhodně natolik aktivní nejsou.

Vyprávět by mohla třeba česká zpěvačka Lucie Vondráčková. Když čeští čtenáři hltali její rozvod s Tomášem Plekancem, kanadská média mu pozornost téměř nevěnovala. Zajímavějším tématem byla hokejistova budoucnost v Montrealu.

Podobnost obou žen je navíc patrná i na fotkách Meghan z letiště. Přesně takové snímky – v mrazu, s kapucí na hlavě, ale zároveň s nemizícím úsměvem na rtech – jsme byli zvyklí vídat na Instagramu Vondráčkové předtím, než se z Kanady do Česka definitivně vrátila.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:12 čtvrtek 14. května 2020. Anketa je uzavřena.

  • 69
  • 31
  • 31
  • 27
  • 27
  • 27
Komentáře