A kdo to je ta Oprah? Princ Edward s hraběnkou Sophií se smáli rozhovoru Harryho a Meghan

6. června
Od třaskavého rozhovoru prince Harryho a Meghan u Oprah Winfreyové uběhlo čtvrt roku a královská rodina vůči pomluvám, které v něm zazněly, i kvůli protokolu mlčí. Toho se drželi i královnin syn princ Edward a jeho manželka Sophie, když se jich zeptali novináři z časopisu The Telegraph. Vzali to ale s humorem. Prý o žádném rozhovoru nevědí a moderátorku Oprah ani neznají!

Princ Edward a hraběnka Sophie poskytli novinářům první velký společný rozhovor od svatby v roce 1999. 

Zájem ze strany médií i veřejnosti o sympatickou dvojici není nečekaný. Poslední dobou se dostávají do popředí královské rodiny, která nedávno přišla o prince Filipa a královnina vnuka Harryho i jeho manželku Meghan. 

A právě na sussexský pár a jejich ožehavý rozhovor, který byl odvysílán začátkem března, se Edwarda a Sophie ptali i novináři z Telegraphu.

Namísto podrážděné reakce ovšem přišel smích a vtipkování.

„Oprah kdo? A o jakém rozhovoru to mluvíte?“ ptali se Edward a Sophie a jasně tak dali najevo, jaký chovají k celé záležitosti postoj. 

Hraběnka Sophie a princ Edward

Hraběnka Sophie a princ Edward

Hraběnka z Wessexu nicméně rozvedla, že vůči princi Harrymu necítí zlost. Ba co víc, po dubnovém pohřbu prince Filipa s ním prý vedla dlouhý hovor.

„Jsme stále rodina, bez ohledu na to, co se stane. Vždycky budeme,“ prozradila svoje stanovisko.

Princ Harry a Meghan Markle v pořadu Oprah Winfrey.

Princ Harry a Meghan v pořadu Oprah Winfreyové

Právě i na pohřeb vévody z Edinburghu a na to, jak rodinu semkl, Sophie vzpomínala. S manželem vyzdvihli zejména moment, kdy vojáci vzdávali Filipovi hold před příjezdem auta s rakví.

„Všechno se najednou zastavilo... Byl to okamžik, kdy jsem si skutečně řekla ‚můj bože‘. Ale vidět pak Její Veličenstvo královnu Alžbětu v kapli samotnou, to bylo velmi bolestné,“ prohlásila Sophie.

Královna sedí na pohřbu milovaného manžela sama.

Královna sedí na pohřbu milovaného manžela sama.

Rozhovor a především to, jak dvojice přešla otázku na Harryho a Meghan, získal vlnu pozitivních ohlasů. Veřejnost Edwarda se Sophií chválí jako reprezentativní členy královské rodiny, kteří výraznější roli bez problému zvládnou.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:00 pondělí 4. října 2021. Anketa je uzavřena.

  • 94
  • 9
  • 9
  • 8
  • 6
  • 6
Komentáře