jít naiDNES.cz

Megan Fox nechává syna (6), ať se obléká jako dívka: Šikana mu nevadí, říká herečka

Megan Fox se svými genderově vyváženými syny | foto: Profimedia.cz

Co se genderové vyváženosti týče, jsou ve Spojených státech mnohem dál. Možná ještě dál, než by bylo zdrávo. Herečka Megan Fox (33) zašla ve výchově tak daleko, že syna Noaha (6) a i jeho mladší sourozence vychovává jako genderově neutrální. Její potomek je prý natolik silnou osobností, že s přehledem odráží posměšky spolužáků ve škole, kam chodí oblečený jako dívka.

Když její nejstarší syn Noah začal ulítávat na dívčím oblečení, nechal si narůst vlasy a obarvil si je narůžovo, Megan Fox neřekla ani slovo a své dítě s radostí podpořila.

V oblíbeném americkém pořadu The Talk se dokonce nechala slyšet, že Noaha začali kvůli odlišnosti spolužáci ve škole šikanovat a mají na něj nejapné poznámky, z nichž by se mnohé dítko zhroutilo a rodiče by s ním museli vyrazit k psychologovi.

Ne však potomek Megan Fox a Briana Austina Greena známého ze seriálu Beverly Hills 90210. Prý je mu to úplně ukradené a nic si z uštěpačných poznámek nedělá, naopak.

„Je velmi nadaný a miluje módu. Kreslí vlastní návrhy oblečení a do toho, co nosí, si nenechá mluvit. Své outfity si chce vymýšlet sám. Občas si vezme i dívčí šaty, co na tom?“ ptala se Megan ve zmíněné talk show.

„I když navštěvuje dost liberální školu, kde se něco takového zpravidla neřeší, i tam se najdou chlapci, kteří se mu posmívají. Že má na sobě něco růžového nebo že si obleče dívčí šaty. Učím ho, aby byl sebevědomý bez ohledu na to, co říkají lidé z jeho okolí nebo co si o něm myslí,“ doplnila herečka, kterou podporuje i její manžel Brian.

„Synovi jsou čtyři roky. Prý se některým lidem nelíbí, že nosí šaty, pro ty všechny mám vzkaz. Ať se obléká, do čeho jen chce,“ napsal před pár lety na sociální síť herec, který se vrátil v pokračování oblíbeného seriálu Beverly Hills 90210.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat