Loňský Muž roku Matyáš Hložek: Jsem nyní člen Amfory, Řepkovu kauzu sleduji

25. srpna
Když minulý rok Matyáš Hložek (24) vyhrál soutěž Muž roku, ani to velké překvapení nebylo. A to ne proto, že je synem slavného zpěváka Standy Hložka, ale prostě jen proto, že během soutěže byl evidentním favoritem. Rok se s rokem sešel a on musí své žezlo předat novému vítězi Jiřímu Kmoníčkovi. Co vše se u něj za ten rok změnilo?

Když jsme po loňském vítězství Matyáše Hložka zpovídali, působil hodně unaveně, dost nevěřícně a taky trochu ztraceně. Byla to jeho první velká společenská sláva a moc nevěděl, jak si se všemi těmi odpověďmi, otázkami a náporem novinářů poradit.

Po roce se Matyáš Hložek i s tatínkem do Náchoda na soutěž Muž roku vrátil, to aby tady odevzdal své pomyslné žezlo svému nástupci. Má trochu zesvětlené vlasy, vyměnil svou bývalou přítelkyni za novou a je na něm vidět, že dospěl, už nepůsobí tolik jen jako hezký kluk, ale nastupuje mužské charisma. Myslí si to i on sám?

„Říká mi to hodně lidí,“ přitakal Hložek. „Taky se mi za ten rok dost zúžil okruh přátel, člověk pak pozná, kdo je pravý přítel a kdo ne,“ dodává.

S vítězstvím v Muži roku se pak samozřejmě jako u její ženské verze Miss pojí i společenské události, společenskému životu se stávající kralevic nevyhne. „Dávám si na to pozor, co dělám a s kým se stýkám, člověk by měl přemýšlet nad tím, s kým je kde vidět, takže ano, tohle si hlídám,“ říká Matyáš, který také neunikl největší showbyznysové kauze tohoto roku.

„Stal jsem se členem Amfory,“ usměje se, když se ho zeptáme, jestli už jako společenská osobnost také sleduje společenský život. „Kauzu sleduji, ale neberu si ji osobně kvůli tomu, že jsem v Amfoře,“ pokračuje dále.

Tomáš Řepka, který je zatím nepravomocně odsouzen na šest měsíců nepodmíněně do věznice s ostrahou vytvořil pornoinzeráty na svou bývalou ženu Vlaďku Erbovou během zájezdu s Amforou v Lucembursku a pak ve své výpovědi před soudem obvinil některé členy Amfory z toho, že to na něj mohli „ušít“.

„Ale my se o tom uvnitř Amfory nebavíme, občas se tam ta kauza probere, ale teď už ani ne,“ dodává Hložek závěrem. Na zbytek rozhovoru se můžete podívat ve videu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek

Komentáře