Chandlere, jsi to ty? Matthew Perry působí sešle, přibírá a narostla mu prsa

Matthew Perry se mění k nepoznání. Ztloustl tak, že mu narostla prsa! | foto: Profimedia.cz

V kultovním seriálu Přátelé střílel vtípek za vtípkem a byl to sympaťák každým coulem. Jenže už tehdy herec Matthew Perry alias Chandler Bing bojoval se závislostí na alkoholu a drogách. Život jako na horské dráze mu zůstal, bojoval s depresemi, ty zaháněl nejrůznějšími látkami a výsledkem je, že dnes vypadá pomalu o dvacet let starší. Přibral tak, až mu začala růst prsa, a vypadá naprosto ošuntěle!

V sitcomu Přátelé byl hvězdou, už v té době ale Matthew Perry žil jako zhýralá celebrita. Pil, fetoval a natáčení mezi třetí a šestou řadou si kvůli tomu prý vůbec nepamatuje.

Život se s ním nemazal ani poté, co v roce 1997 podstoupil léčebný program. Přišel zánět slinivky břišní, pak deprese a opět závislost na drogách. Na léčení šel v průběhu let ještě několikrát, viditelně hubl a na veřejnosti se ukazoval raději jen minimálně.

Minulý rok se navíc dostavily další zdravotní komplikace, Perrymu prasklo střevo a čtvrt roku strávil v nemocnici.

Když ho fotografové letos v červnu po dlouhé době zachytili na veřejnosti v New Yorku, spousta fanoušků se zhrozila. Populární herec by spíše než k filmové smetánce zapadl mezi místní bezdomovce.

Matthew Perry se změnil k nepoznání.

Matthew Perry se změnil k nepoznání.

A po více než měsíci se toho příliš nezměnilo. Jedinou zásadní věcí je, že Matthew Perry za tu dobu ještě o pořádně znatelný kus přibral na váze. 

Matthew Perry tloustne, dokonce mu rostou prsa.

Matthew Perry tloustne, dokonce mu rostou prsa.

V obličeji je oteklý, má pytle pod očima a ani na jeho tělo není hezký pohled. Má totiž pořádné břicho a především mu narostla prsa, za jejichž velikost by se nestyděla žádná žena.

Matthew Perry vypadá totálně vyčerpán.

Matthew Perry vypadá totálně vyčerpaně.

Vše ještě tak nějak podtrhl fakt, že Perrymu je nejspíš jeho vzhled úplně ukraden. Do ulice města totiž vyrazil v podivných teplácích a vytahané mikině. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat