jít naiDNES.cz

Matthew Perry alias Chandler Bing z Přátel: Vypadá hůř než bezdomovec!

Matthew Perry se trochu změnil. | foto: Koláž Expresu

Herec Matthew Perry (49), který se nejvíce proslavil rolí vtipálka Chandlera Binga v legendárním seriálu Přátelé, vypadá zase o něco hůř. Fotografové ho zastihli po delší době a nebyl to vůbec hezký pohled. Slavný herec se procházel po New Yorku ve špinavých šatech, nehty na rukou měl horší než místní bezdomovci!

Herec Matthew Perry strávil loni dlouhé tři měsíce v nemocnici kvůli prasklému střevu. Od té doby se na veřejnosti neobjevil.

V minulosti se Perry netajil tím, že dlouhé roky bojoval se závislostí na drogách a alkoholu a sužovaly ho těžké deprese.

Během natáčení legendárního sitkomu Přátelé (1994–2004) skončil Matthew Perry několikrát v léčebně. 

„Nepamatuji si tři roky natáčení,“ svěřil se herec před lety v ranní show v americkém Radiu 2. „Konkrétně si nepamatuji natáčení mezi třetí a šestou sérií,“ dodal herec.

Mattew není v nejlepší kondici.

Matthew Perry není v nejlepší kondici.

„Nemám moc rád pozornost okolí, ale byl jsem v televizním pořadu, který sledovalo třicet milionů diváků. Takže to všichni věděli. Všechny mé problémy byly věc veřejná,“ vzpomínal nedávno na nepříjemné období Perry.

Problémy s alkoholem a drogami se také odrazily na jeho váze. Když seriál začínal, byl štíhlý jako proutek. Během několika let se z něj ale stal odulý muž, kterému byste tipovali minimálně o deset let více, než mu skutečně je.

Fotografové po delší době zachytili Mattewa Perryho. A nebyl to hezký pohled...

Fotografové po delší době zachytili Matthewa Perryho. A nebyl to hezký pohled...

V roce 1997 Perry dokončil měsíční léčebný program pro závislé na vicodinu (lék na potlačení bolesti, pozn. red.).

Zhubl tehdy na 66 kilogramů. V roce 2000 prodělal zánět slinivky břišní a zhubl dalších devět kilo. Rok poté opět nastoupil léčbu. Tentokrát bojoval také se závislostí na metadonu, amfetaminu a alkoholu.

Takovýhle to býval sympaťák.

Takovýhle to býval sympaťák.

Na léčení poté nastoupil ještě mockrát. Nedávno si herec například pochvaloval, jak mu ohromně pomáhají meditace. Podle posledních snímků to ale nevypadá, že by s depresemi a špatným zdravotním stylem Perry zatočil.

Fotogalerie

Komentáře