Joey, jsi to ty? Hvězda seriálu Přátelé se po padesátce pěkně zakulatila!

Matt LeBlanc, představitel Joeyho z legendárních Přátel, se mění k nepoznání. | foto: Profimedia.cz

Překročil padesátku a už z něj dávno není onen mladičký sympaťák z Přátel. Matt LeBlanc, představitel legendárního Joeyho, totiž začal tak trochu fotrovatět. Fotografové ho zachytili ve chvíli, kdy si v LA vyrazil v doprovodu přítelkyně na večeři, a je znát, že oblíbený seriálový herec pořádně přibral na váze. Ještě nedávno přitom v pořadu Top Gear vypadal skvěle.

Padesátka nebývá u hollywoodských herců žádným zásadním zlomem. Podívejte se třeba na Brada Pitta, Toma Cruise či za chvíli šedesátiletého George Clooneyho. Jsou ale výjimky, na které zub času působí tak nějak víc. A jednou z nich je i populární Joey z Přátel Matt LeBlanc.

Ten si minulý týden vyrazil na romantickou večeři v LA s přítelkyní Aurorou Mulligan a bylo znát, že za poslední dobu pořádně přibral.

LeBlanc přesně před rokem skončil nepříliš úspěšné angažmá v pořadu Top Gear, kde nahradil ikonu Jeremyho Clarksona. V té době ještě působil jako elegán, jemuž šediny na vzhledu možná spíš přidaly, než ubraly.

Matt LeBlanc se pořádně zakulatil.

Matt LeBlanc se pěkně zakulatil.

Tyhle časy jsou ale, zdá se, pryč. K tomu, aby se zase dostal zpátky do formy, by mohla LeBlanca motivovat třeba nějaká filmová role, o tu ale už několik let nezavadil. 

Matt LeBlanc pořádně přibral.

Matt LeBlanc pořádně přibral.

Aktuálně je hlavní postavou seriálu Man with a Plan, který je ale v Česku téměř neznámý a v Americe má hodnocení spíše průměrná.

V tom, jak se i po padesátce udržovat v nejlepší formě, by se Matt mohl inspirovat třeba u kolegyně Jennifer Aniston.

Fotogalerie

Komentáře