jít naiDNES.cz

Ta má ale výstřih! Manželka Matouše Rumla na StarDance předvedla nadupaný dekolt

Herec Matěj Ruml sice ještě nemá výhru ve StarDance vůbec jistou, ale zato už jednu skutečnou trofej doma má, krásnou manželku Terezu. Ta přišla manžela podpořit minulou sobotu přímo na natáčení taneční soutěže. A místo aby se lidé koukali na tančící páry, padaly jejich pohledy do pořádně hlubokého výstřihu. Maminka dvou dětí se rozhodně neostýchala a překvapila bujným poprsím.

Jen co skončil další díl taneční soutěže StarDance, herec Matouš Ruml se vrhl do náruče své krásné ženy Terezy. Děti manželé nechali doma a chtěli si tu skvělou atmosféru užít jen ve dvou.

A sexy brunetka se na ten jejich večer pořádně vyzbrojila. Vzala si slušivý kostýmek, který byl ale na hrudi hodně odhalený. Mužům padaly oči, kam neměly, a ženy jen závistivě pokukovaly.

Přírodní pětky totiž dala Tereza pořádně na odiv, až si ji musel Matouš pořádně v náručí zakrývat a ukazovat ostatním, že ty poklady jsou jen jeho.

S takovou podporou se herec musí protančit až do samotného finále. Byla by škoda, kdyby ale taková kráska seděla doma u televize. 

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat