Nejhorší Instagram českého showbyznysu? Matěj Ruppert je na listině kandidátů!

Sociální sítě Matěje Rupperta jsou stoprocentně bez filtrů! | foto: instagram

Dělají dnes sociální sítě člověka? Bezesporu ne, ale téměř každý jako by se tímto heslem řídil. Zvláště pak z řad slavných. Nádherně naaranžované jídlo prohnané několika aplikacemi, dokonalá pleť s virtuálním make-upem, barva očí jako z Avataru či snímky interiérů, jejichž úprava musí zabrat hodiny. To hudebník Matěj Ruppert (40) to má doslova na háku!

Sociální sítě jsou často přehlídkou iluzí o dokonalém světě. Lidé postují selfie, na nichž si umažou veškeré vrásky a skvrny, tráví hodiny aranžováním bytových doplňků, které na závěr s velkou slávou vyfotí na „instáč“, jako by to tak vypadalo normálně.

Již několik let je velkým trendem fotit jídlo. Snídaně, obědy, večeře, jídlo na pláži, při západu slunce, káva s dortíčkem i bez... A zase si mnozí na fotkách zostří barvy nebo naopak přesvětlí snímek pro umělečtější dojem.

Takto si hrají nejen influenceři, jimž díky sociálním sítím padají do klína peníze (nebo produkty), ale i další slavní nebo jakákoliv kreativní duše.

Vepřové na mrkvi Matěje Rupperta - 100% bez filtru!

Vepřové na mrkvi Matěje Rupperta – stoprocentně bez filtru!

Ne však hudebník z Monkey Business Matěj Ruppert! Jeho sociální sítě jsou sice samá legrace, zato estetika téměř žádná. 

Namísto pestrobarevného jídla naaranžovaného ve stylu kuchařky Kamu si vyfotí kotel s vepřovým na mrkvi. Co na tom, že to má oranžovohnědou barvu a připomíná to šlichtu ze školní jídelny? V podobném duchu sdílí video s morčaty v kleci, ve které se to hemží bobky.

Rozhodně se Matějovi nedá upřít spontánnost a nehraná pohoda, která je z jeho sociálních sítí cítit. Hudebník se tak upřímně může pochlubit heslem „stoprocentně bez filtru“, což by mu kdejaká modelka mohla závidět. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:09 12. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  28
 • Haha
  15
 • Trapas
  12
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
 • Cože
  4
Komentáře

Mohlo by vás zajímat