Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Ex Dary Rolins Matěj Homola se tajně oženil! S manželkou se seznámili před 10 lety v Indii

  Matěj Homola se tajně oženil

  Matěj Homola se tajně oženil | foto: instagram.com/matejhmola

  Matěj Homola, bývalý partner Dary Rolins a frontman skupiny Wohnout, se tajně oženil. Vzal si Andreu, se kterou se seznámili před deseti lety v Indii. K oltáři dojeli společně na motorce, při cestě je doprovázely indické rytmy.

  Frontman kapely Wohnout a bývalý partner Dary Rolins Matěj Homola (50) se tajně oženil. Ač se o Daře Rolins a všech jejích partnerech v médiích často mluví, Homolovi se partnerku i svatbu podařilo utajit. Teď se pochlubil fotkami z veselky na sociálních sítích.

  „Bylo to ve zhruba takhle – před deseti lety jsem šel v Indii do jedné kavárny na ranní kafe a kupodivu ho nedělal Ind, ale jedna holka, která tam tehdy pracovala. Pak jsme spolu prožili mnoho příběhů v různých částech světa a teď ve středu jsme se s Andreou vzali,“ napsal na Instagramu k oznámení svatby Homola. S novomanželkou Andreou se znají už deset let a nikdo netušil, že by mohla být svatba tak blízko.

  Bylo to ve zhruba takhle - před deseti lety jsem šel v Indii do jedný kavárny na ranní kafe a kupodivu ho nedělal Ind, ale jedna holka, která tam tehdy pracovala.
  Pak jsme spolu prožili mnoho příběhů v různejch částech světa a teď ve středu jsme se s Andreou vzali.
  K oltáři u nás na zahradĕ jsme přijeli na motorce, svatební pochod nám odehráli kolegové z naší kapely a následující zahradní párty byla plnotučná aż do rána s velkým počtem příbuzných a přátel a vlastně celý to bylo skvěle neformální.
  Děkujeme s manželkou všem za účast, dary a přání!;)
  MH+AHB

  7. června 2024 v 11:41, příspěvek archivován: 7. června 2024 v 14:10

  Svatba se nesla spíše ve skromném duchu. „K oltáři u nás na zahradĕ jsme přijeli na motorce, svatební pochod nám odehráli kolegové z naší kapely a následující zahradní párty byla plnotučná aż do rána s velkým počtem příbuzných a přátel a vlastně celý to bylo skvěle neformální,“ dodal a zároveň na závěr poděkoval předem za dary a gratulace.

  Nejen, že oba k oltáři přijeli na motorce, ale zároveň měli i netradiční outfity. Homolova partnerka na sobě měla výstřední vzorovanou dlouhou sukni, jejíž odstíny byly spíše tmavé. Ladila k ní i černou košili s krátkým rukávem. Homola byl také oblečený v tmavých barvách, jen ozdobu na košili měl v barvách manželčiny sukně. Outfit doplnil teniskami.

  Homola na Instagramu také sdílel video z příjezdu k oltáři. Nehrála žádná dojemná hudba, novomanželům v uličce zahrála jedna z nejznámějších indických skladeb. Je evidentní, že svatba byla spíše oslavou pro ně a jejich nejbližší, na obřadu panovala uvolněná atmosféra. Jestli byla na svatbě i Homolova dcera Laura, kterou má s Darou Rolins, zatím není známé.

  Fotogalerie