Až Laura jednou promluví, tak to bude fičák, říká Homola o dceři

Hudebník Matěj Homola (45) je sice na cestě po indických velehorách, i do tohoto odlehlého koutu světa se mu dostalo zpráv o aktuálním dění na rodné hroudě. Zbystřil ve chvíli, kdy jeho se začal řešit Rytmusův status a pasáž, v níž se věnuje Homolově dceři Lauře, kterou má s Darou Rolins.

„Čeho se týká ta část s Lolou?“ podivil se Matěj Homola v reakci na status jedné ze svých kamarádek, kterou zaujala slova Patrika Vrbovského. Ten, ač bezdětný, cítil se povinen vyjádřit se k otázce matek samoživitelek. 

„Proč to hraní na city osamělých matek?“ divil se Rytmus, kterému vadilo, že k statusu o vztahu dala Rolins fotku, na níž je zachycená také Laura.

Vrbovský je na fotky poslední dobou dost vysazený. Vadila mu nejen fotka Laury, trnem v oku byly všechny společné snímky s Rolins, které ze sociálních sítích šly pryč, podobně jako společná píseň.

Homola, toho času v horách, zůstává v klidu. Ulevilo se mu, že nejde o nic vážného, Laura je v pořádku a ve výsledku je to hlavně o tom, co cítí Patrik Vrbovský, o což se hudebník nezajímá.

„Kriste, až Laura jednou promluví, tak to bude fičák...,“ shrnul to s humorem sobě vlastním. A zatímco na případná slova jeho dcery si ještě musíme počkat, Rytmus slibuje, že už pracuje na knize. Ta bude jistě plná milých vlídných slov, hezkých vzpomínek a hlavně fotek...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:14 7. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  52
 • Haha
  19
 • Super
  17
 • Sladký
  16
 • Cože
  13
 • Tvl
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat