Hádek měl kromě aféry s Vondráčkovou problém s pitím: Chlastal jsem rizikově!

V novém filmu Vladimíra Michálka „Úhoři mají nabito“ byste Matěje Hádka téměř nepoznali. Herec kvůli roli po vzoru svých hollywoodských kolegů musel shodit šest kilo ze své váhy. A nejen to! Expresu přiznal, že kvůli filmu sekl i s pitím alkoholu!

Jak jsme vás v létě informovali, Matěj Hádek se doslova proměnil před očima. Ačkoliv nikdy nebyl robustní ani při těle, jeho zjev doslova děsil lidi v jeho okolí.

Hádek nyní prozradil, co se s ním dělo. Kvůli roli ve filmu „Úhoři mají nabito“ totiž musel zhubnout. „Zhubl jsem šest kilo. Nepil jsem alkohol a nejedl přílohy a pečivo. Vyvaroval jsem se takzvaně sacharidů,“ prozradil nám na premiéře zmíněného filmu Hádek, který podle svých slov měl v plánu nepít do konce natáčení.

A přestože poslední klapka filmu padla v srpnu, stále se podle svých slov nenapil. „Přestal jsem kvůli hubnutí, řekl jsem si, že začnu po filmu, film skončil a ještě jsem nezačal. Takže bez alkoholu jsem furt,“ pochlubil se herec.

Ten pro Expres dokonce okomentoval, jak vášnivým konzumentem alkoholu předtím byl. „Pil jsem předtím jako třetina Čechů. Takzvaně rizikově,“ uzavřel Hádek.

Fotogalerie

Komentáře