Sobota 6. června 2020, svátek má Norbert
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Pavlínka z MasterChefa se psychicky složila! Přestaňte jí ubližovat, ozval se režisér

  Smršť nenávisti mezi lidmi vzbudilo oznámení českého řetězce Bageterie Boulevard, že do své nabídky zařadí bagetu od soutěžící Pavlíny z kulinářské show MasterChef Česko. Pavlína Lubojatzky (25), kterou zná Česko pod přezdívkou „ufňukaná Pavlínka“, se provinila jen tím, že si chce splnit životní sen a vyhrát kuchařskou soutěž. Teď to spíše vypadá, že místo vysněné práce se jí hroutí osobní život.

  „Chce se mi zvracet, já tu Pavlínu úplně nesnáším!“

  „Bageta od hysterického hobita?!“

  „Vyhrála to ufňukaná tlačenka Pavlína, raději zemřu hlady!“

  Taková nálož hejtů se valila na sociálních sítích po odvysílání posledního dílu MasterChefa.

  Drobná dívka se provinila jen tím, že skrz televizní obrazovky působí velmi ambiciózně a cílevědomě. Na popularitě jí nepřidává ani její slovník, který by mohla sice chvílemi krotit, ale zase je to autentické a MasterChef není nic jiného než reality show.

  Co začalo jako jemné popichování na sociálních sítích, o němž by mohli vyprávět i někteří účastníci StarDance, vygradovalo po odvysílání středečního dílu do obřích rozměrů, kdy musíme začít Pavlínino jméno skloňovat v souvislosti s kyberšikanou.

  Právě té se stala mladá amatérská kuchařka, která se ještě během natáčení svěřila, že jde o nejhezčí den jejího života, terčem.

  „Teď jsem si fakt jistá, že se mi změní život. To je ta satisfakce za tu dřinu. Teď se to přehoupne na té váze, že z toho začnu něco získávat. Je to nejhezčí den mého života,“ svěřila se šťastná Pavlína, když hvězdná porota označila právě její bagetu za vítěznou. Byla tak šťastná, že skákala metr vysoko, ačkoliv sama měří asi metr padesát.

  Dlouhé měsíce čekala, kdy se bude moci konečně pochlubit, že nebyla ve výzvě ta druhá, ale první. Místo toho musela podle informací Expresu křehká Pavlínka kvůli návalu negativních a mnohdy až vulgárních reakcí vyhledat odbornou pomoc.

  Pavlína neunesla vlnu zbytečné nenávisti a doslova se sesypala. „Pavlínka je uzlíček emocí a ten nápor negativních komentářů neunesla. Je toho na ni moc. Ačkoliv je MasterChef již měsíce dotočený, celý štáb se jí snaží být nápomocný,“ říká náš zdroj ze zákulisí MasterChefa, podle něhož si Pavlínka takovou smršť nenávisti nezaslouží.

  „I když se může zdát, že Pavlínka patří mezi nejneoblíbenější soutěžící, v šatně to tak nebylo. Byla jedním z nejvýraznějších prvků, často dělala zábavu. Její upřímnost nejen ve zpovědnicích, ale i k ostatním soutěžícím jí přinesla i pevná přátelství. Pavlína rozhodně nebyla v kolektivu vnímaná jako intrikánka, ale spíš jako někdo, kdo přišel vyhrát soutěž. A ačkoli to někomu ze začátku nemuselo být po chuti, po čase pochopil, že se na ni za to nemůže zlobit, protože si chce jen splnit sen. Zkrátka od začátku k tomuto formátu přistupovala jako k show a hře, kterou chce vyhrát. Kupodivu největší intrikánkou nebyla Pavlína, ale Ivka a nejméně oblíbeným byl Pája, který se choval velmi povýšeně,“ sdělil Expresu zdroj obeznámený se vztahy v MasterChefovi s tím, že si Pavlínka aktuálně prochází doslova psychickým peklem.

  A za Pavlínu se postavil i režisér pořadu MasterChef Česko Radovan Síbrt. „Zaznamenal jsem některé komentáře na sociálních sítích, ze kterých mi je smutno. Rád bych poprosil diváky o respekt k soutěžícím, jsou to přece jen lidé s pocity. A můžete jim velmi ublížit,“ řekl Expresu Síbrt, který připomněl, že show je předtočená a děj nijak nereaguje na podněty diváků, tudíž Pavlíně nikdo nenadržuje, což je právě mladé kuchařce často vyčítáno.

  Takovou měla Pavlínka radost, když zjistila, že její díky své bagetě vyhrála...

  Takovou měla Pavlínka radost, když zjistila, že díky své bagetě vyhrála celou výzvu.

  „Ve chvíli, kdy běžel v televizi první díl, žádné natáčení již neprobíhalo. Nemohli jsme tušit, co se kolem Pavlíny strhne,“ dodal Síbrt.

  Pavlína, jež má být údajně na antidepresivech, našla nečekané zastání i u herečky Mariky Šoposké, která jí vyjádřila podporu skrz sociální sítě.

  „Pavlíno, gratuluju k výhře, a až půjdu kolem bageterie, určitě vaši bagetu ochutnám. A hejtry nečtěte. A když je budete číst a budou vás slušně kritizovat, zkuste si z toho třeba něco odnést, něco, co vás posune dál. A když budou sprostí, představte si, že za tou klávesnicí sedí nějaký nešťastný člověk, kterému jeho okolí asi taky dost ubližuje a on se jenom rozhodl si to vybít na vás jenom proto, že vás má každý týden v obýváku a z gauče se přece tak snadno kritizuje,“ podpořila ji Šopská.

  Nevím, čeho všeho ještě pílí a dřinou v životě dosáhnu, ale spojit své jméno s Bageterií Boulevard je pro mě čest a nikdo mi tohle nikdy nevezme. Ani hejtři. A nakonec jsem to já, kdo dnes půjde do BB a objedná si svou bagetu. Chtěla bych poděkovat za všechny krásné zprávy, mám jich stovky i po vyfiltrování těch nechutných, ale slibuju, že každému z vás odpovím,“ vzkázala Pavlínka, které sice vítězství nikdo nepřeje, ale už teď si z letošního ročníku budou všichni pamatovat právě ji, což jí vlastně do budoucna pomůže.

  Už dneska celé Česko nemluví o nikom jiném! 

  Fotogalerie

  Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

  Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

  Xaver: Klobouk dolů před Klausem. V ČRo zůstávám, spory s ČT házím do jímky

  Premium Ve středu ho poslanci zvolili do Rady České televize. Přesto, že spolu s ním byli zvoleni i Hana Lipovská a Pavel...

  Prezidentova nemoc. Neuropatie je tichá epidemie moderní doby, říká lékař

  Premium Brnění nohou, mravenčení, vrávoravá chůze, zakopávání a pády, ale i krutá bolest chodidel. To je hrubý výčet příznaků...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 6. června 2020, svátek má Norbert
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz