Neděle 3. března 2024, svátek má Kamil

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Aco vypadl z MasterChefa a sbalil si kufry! Nova mi ve střižně trochu zavařila, naznačil na letišti

  Aco z MasterChefa se zrovna chystal do Švýcarska. Co řekl o soutěži? | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

  Každá série kulinářské soutěže MasterChef má svého vyvrhele, tím letošním se stal bosenský rodák Aco Lukić. Svérázný učitel zeměpisu sice zdaleka nebudil takové emoce jako předchůdkyně Pavlína Lubojatzky, diváky si ale znepřátelil třeba tím, že jako jediný hlasoval pro vyhazov jednoho z dalších účastníků Robina. Ve středu diváci Novy viděli, jak ze soutěže vypadl, a Expres.cz ho už v pátek potkal se sbalenými kufry na letišti!

  Ne snad že by se Aco po vyřazení z MasterChefa urazil a chtěl zmizet za hranice. Soutěž je předtočená, takže s ní odlet neměl nic společného.

  „Zrovna se chystám za rodinou do Švýcarska. Do Bosny poletím také, ale to až na Vánoce. Soutěž jsme začali natáčet někdy v únoru a finále bylo v červnu, byla legrace to sledovat ve škole. Když jsem byl v soutěži, chodil jsem tam jednou nebo dvakrát do týdne, a když jsem pak vypadl, začal jsem zase chodit každý den. Děti mi říkaly: Pane učiteli, co se stalo, vy jste vypadl? Já na to: Počkejte si, až to bude v televizi!“ řekl nám se smíchem sympaťák Aco.

  Aco byl samý úsměv.

  Ačkoliv je samý úsměv, spousta diváků ho viděla jinak. Jeho účast v soutěži provázela spousta emocí, často se dostal do křížku i s porotci, naposledy mu vyčetli třeba to, že nerozeznal telecí maso od vepřového.

  Diváci ho ze soutěže vyprovodili rozporuplnými reakcemi, mnozí za jeho konec byli rádi, protože byl podle nich arogantní, co se dovedností týče, neměl v soutěži co dělat.

  „Byl jsem asi hodně kontroverzní, spousta lidí mi na sociálních sítích píše zlé zprávy, nadává mi. Já ale tyhle útoky nečtu. Spousta z nich by ani neměla odvahu do MasterChefa jít. Já na začátku uměl pořádně asi tři jídla, přesto jsem do toho šel. Navíc jsem rád, že mám i celou řadu pozitivních zpráv a některé diváky jsem bavil,“ prozradil Aco.

  Aco se zrovna chystal do Švýcarska.

  Trochu se mu ale nelíbilo, že si s jeho celkovým obrazem pohrála produkce ve střižně.

  „Všechno nebylo tak, jak jste to viděli na obrazovkách. My jsme ve zpovědnici byli třeba hodinu a půl a oni z toho pak sestříhali pár vteřin,“ krčí rameny mladý učitel.

  Z TOP 8 opouští kuchyň nejkontroverznější soutěžící letošní řady Aco.
  Má tu nějaké fanoušky?

  Zkraťte si čekání na další díl a podívejte se na čerstvé bonusy na nova.cz.

  #masterchefcesko #masterchefcz #novacz

  16. listopadu 2022 v 21:46, příspěvek archivován: 18. listopadu 2022 v 14:14

  I když ze soutěže Aco odešel za třaskavých okolností, svůj kulinářský talent chce rozvíjet dál. Vařečku rozhodně nezlomil.

  „Určitě chci vařit dál. Zrovna teď jsme s Petrou (další soutěžící, pozn. red.) rozjeli takové online vaření na Instagramu. A dokonce bychom si měli zkusit vaření v restauraci,“ říká odhodlaně Aco.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:30 sobota 18. března 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   47
  • Super
   35
  • Sladký
   9
  • Haha
   8
  • Tvl
   8
  • Cože
   7
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...