Sobota 6. června 2020, svátek má Norbert
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Laciné triky v MasterChefovi: Nechávají tam hroznou Pavlínu, aby měli příště sledovanost

  Nejméně oblíbená soutěžící MasterChefa všech dob | foto: Koláž Expresu

  Tolik emocí snad žádný soutěžící reality show od dob Vladka Dobrovodského nebudil. Na rozdíl od dvojnásobného vítěze VyVolených ale Pavlínka z MasterChefa všechny štve, sociální sítě se hemží vzkazy, které by si ambiciózní amatérská kuchařka rozhodně číst neměla. Proč lidem tolik leží v žaludku?

  Všichni proti Pavlíně! Tak to vypadá na facebookových stránkách aktuální série českého MasterChefa, kdy nadšená blogerka sice dala v práci výpověď, aby se mohla plně soustředit jenom na soutěž, již chce vyhrát, nikdo jí to ale nepřeje.

  Téměř všichni diváci touží, aby sebevědomá Pavlína Lubojatzky soutěž opustila co nejdřív. A po posledním díle, kdy během přípravy omáčky propálila hrnec, a přesto ji porota poslala dál, vlna nevole proti její osobě ještě zesílila.

  „Spálit hrnec se nepovede ani největšímu amatérovi. A ten slovník? I zedník mluví líp než ona,“ píše jeden z diváků a další se k němu přidávají. Pavlíně se právě nejčastěji kromě přílišné sebedůvěry vyčítá, že velmi často mluví v televizi sprostě.

  „Pavlína je sprostá a absolutně k ničemu, ten propálený hrnec, to je unikum. Jednou zapomene vejce tam, kam se dát musí, příště zase propálí hrnec. Ta holka tam nemá vůbec co dělat. Má jen štěstí, že tam jsou další tři až čtyři, kteří také solidně tápou,“ myslí si další divák.

  Podle jiných jí porota nadržuje. „Dostává oproti jiným mnohem víc prostoru, a to ne kvůli tomu, že by byla nějaká skvělá kuchařka, ale kvůli tomu, jak se chová. Myslím si, že bude zájem ji tam ponechat alespoň do top osmičky. I na úkor někoho, kdo bude lepší,“ píše další naštvaný divák s tím, že ji porotci po fiasku s hrncem pustili dál jenom kvůli tomu, že věděli, že bude štvát lidi.

  Někteří diváci netrpělivě čekají na její reakci. „Ten tlak neustojí,“ míní další fanoušek soutěže, ale rozhodně ne soutěžící Pavlíny.

  Té je nejvíc vyčítáno vysoké sebevědomí a vytkl jí to dokonce i porotce Přemek Forejt. „Chcete být příliš dokonalá,“ řekl jí během jednoho hodnocení, jež pro ni nebylo příliš lichotivé.

  „Chci být perfektní ve všem, co dělám. Vše ustát je tak složité, že občas člověk selže. Strašně nechci vypadnout. Dám do toho maximum,“ říká Pavlína v jednom z medailonků a ani to ji nedonutilo k sebereflexi. „Spálila se mi nejbožejší omáčka světa, dělala jsem ravioly a najednou to bylo fuč. Ani minutka mi nejde zapnout,“ okomentovala svůj nezdar před porotci. V zákulisí byl ale její slovník mnohem peprnější.

  „Ty vole, já vždy po*eru jeden komponent, ale úplnou svou pí*ovinou a pak se mi roz*ebe celé jídlo. Já to nechápu,“ vypustila ze svých úst nejkontroverznější soutěžící MasterChefa, která si kvůli svému chování znepřátelila skoro všechny diváky, a jelikož se na její konec těší celé divácké Česko, soutěž by se mohla přejmenovat na Kdy už vypadne Pavlína.

  Toho si je zřejmě ale vědoma produkce pořadu, a tak se Pavlína o své místo zatím bát nemusí. To je zřejmé i z protichůdného jednání poroty. Ti ji sice neustále kritizují a i laici u televizních obrazovek poznali, že její poslední výkon byl tak mizerný, že měla dostat zákaz vaření minimálně na pět let, přesto dostane šanci předvést se v dalším kole.

  Dělají to přesně proto, aby u pořadu udrželi diváky.

  „Jídla nebyla dobrá. Pavlo, vám se nepovedlo nic, co jste chtěla udělat. Dneska vám to ještě stačí. Můžu vám slíbit, že jestli to předvedete příště, bude to málo,“ varoval ji Jan Punčochář.

  Fotogalerie

  Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

  Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

  Xaver: Klobouk dolů před Klausem. V ČRo zůstávám, spory s ČT házím do jímky

  Premium Ve středu ho poslanci zvolili do Rady České televize. Přesto, že spolu s ním byli zvoleni i Hana Lipovská a Pavel...

  Prezidentova nemoc. Neuropatie je tichá epidemie moderní doby, říká lékař

  Premium Brnění nohou, mravenčení, vrávoravá chůze, zakopávání a pády, ale i krutá bolest chodidel. To je hrubý výčet příznaků...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 6. června 2020, svátek má Norbert
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz