Sedmnáctiletá vítězka MasterChefa: Láska rozhodně prochází žaludkem, míní Kristína

Je jí teprve sedmnáct let a už s přehledem rozdrtila konkurenci v kuchařské soutěži MasterChef. I přes svůj nízký věk ale Kristína Nemčková moc dobře ví, co chce, kam by její život měl směřovat. Co říká na svou výhru? Pro koho nejraději vaří? Co si myslí o lásce a vaření?

Někdo si může říct, že je to ještě „mládě“, které neví, co je život, proto jí nově nabytá sláva může zlomit vaz. Ale my jsme s čerstvou vítězkou MasterChefa mluvili a ta holka to má v hlavě rozhodně srovnané.

V tvrdé konkurenci plné boje, stresu a neočekávaných situací nakonec zvítězila na plné čáře. Co sama krásná Kristína říká o svém vítězství?

„Opravdu jsem to nečekala, ale samozřejmě jako všichni v soutěži tajně doufala, že bych mohla vyhrát. A ono se tak stalo. Stále tomu nemůžu uvěřit, ale dala jsem do toho všechno,“ rozpovídala se pro Expres. 

Co se teď pro ni po vítězství změní? A co na její účast v televizi říkají spolužáci z obchodní akademie?

„Jsem ve třetím ročníku, takže určitě se chci soustředit na školu, protože tento rok byl pro mě hodně náročný. Vrátila jsem se z Ameriky, nastoupila do soutěže. A chtěla bych se věnovat i přátelům. Spolužáci mou účast vzali fajn, fandili mi, já jsem jim i třeba upekla nějaké dorty,“ smála se sympatická Kristína.

Při vyhlášení neudržela emoce a rozbrečela se.

Při vyhlášení neudržela emoce a rozbrečela se.

Ta ale nejčastěji vaří pro svou rodinu, ráda by vařila i pro přítele, ale jak prozradila, momentálně je sama. 

„Věřím na to, že láska rozhodně prochází žaludkem. Až budu mít nějakého kluka, budu mu vařit. Zatím se starám především o rodinu,“ řekla s úsměvem na rtech mladá kuchařka.

Ta přísnou porotu o své jedinečnosti přesvědčila především svými dezerty, na které je expert. Těm by se chtěla věnovat i nadále a rozhodně by chtěla využít slávu k tomu, aby začala vařit pro vyhlášené podniky. 

Fotogalerie

Komentáře