jít naiDNES.cz

Přehnaný soucit a úsměv, chování diblíka: Martina Randová v pořadu O 10 let mladší trochu tápe

Martina se tváří dost nepřirozeně. | foto: Facebook.com

Herečka známá jako nesnesitelná Heluš z Ordinace v růžové zahradě Martina Randová (47) má v novém nováckém pořadu O 10 let mladší zúčastněným dávat podporu, utěšovat je, motivovat a být co nejpřirozenější. Bohužel ale na televizní obrazovce se moc opravdové empatie nedočkáte.

Herečka Martina Randové si své fanoušky získala díky mrše Heluš z Ordinace v růžové zahradě, kde hraje manželku Martina Zounara. Ta jí sedla jako hrnec na zadek, umí být velmi přesvědčivá, což se bohužel ale neukázalo v pořadu, kde se lidé nechávají zkrášlovat.

Pořad O 10 let mladší dříve uváděla zpěvačka Monika Absolonová, která si svou empatií získala mnoho příznivců, ale nakonec se rozhodla v natáčení dál nepokračovat.

Do nové řady, jež se aktuálně vysílá, proto dostala nabídku Martina Randová. V divadle bezesporu skvělá herečka a představitelka různých potvor, ale tvářit se, že jste tu pro lidi, pomáháte jim, utěšujete je, jak se dá, věříte jim, to už asi není její parketa.

V Ordinaci září také Martin Zounar jako MUDr. Bobo Švarc a Martina Randová jako...

V Ordinaci září také Martin Zounar jako MUDr. Bobo Švarc a Martina Randová jako jeho manželka Heluš.

Už první chyba je v tom, že snad na režisérův popud přehrává úsměvy, na obrazovce je to bohužel dost poznat. Zatímco jindy sympatická herečka nebude mít problém se srdečnými výrazy, křečovitost v pořadu je zřejmá.

V době, kdy se snaží být po boku lidem během proměny, její chování diblíka, co vás musí za každou cenu rozveselit, je také neúnosné, a když na konci dochází na potoky slz, kdy se soutěžící poprvé po liposukcích, plastikách, botoxu a dalších zákrocích vidí v zrcadle, říkáte si, kde má Martina schovanou cibuli, protože ani ty slzy jí neuvěříte.

Ostatně byli bychom docela i rádi, kdyby se našel nějaký televizní pořad týkající se jakékoliv proměny, ať už bytové, či lidské, kde by se přestalo konečně pořád brečet.

Televizní produkce si zřejmě stále myslí, že dojmout diváka je alfa a omega úspěchu, ale ve skutečnosti začínají být všechny ty uřvané scény už jen nudné.

Samozřejmě se jedná o moderátorské začátky herečky Randové, ale sám pořad je o sobě tak trošku kontroverzní. Proč tam tedy ještě nastrkovat někoho, u koho vám přijde, že sladkobolná empatie není přirozená?

Naopak jestliže je Martina svým založením spíše přísnější typ, nebyla by naopak škoda toho nevyužít?

Fotogalerie

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat