jít naiDNES.cz

Sexbomba Gavriely zmizela ze showbyznysu: Celebrity mě psychicky vyčerpávaly!

Martina promluvila o tom, jak se jí žije mimo showbyznys. | foto: Hasička roku, Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof

Před lety byla televizní hvězdou, nyní žije v tichosti a bez veřejného zájmu. Martina Gavriely (39) je však se svým životem absolutně spokojená. „Byla jsem psychicky vyčerpaná,“ tvrdí a přiznává, že kasu doma drží především dlouholetý přítel Marcus Tran.

Bývalá moderátorka Martina Gavriely se po odchodu ze světa showbyznysu pustila do podnikání. Začala si vydělávat rukama, přesněji řečeno děláním vlasů. „Je to úžasné, když k vám přijde nešťastná žena a odchází nadšená, div vás za výsledek neupusinkuje. Mám navíc stálé zákaznice, takže to jde dobře,“ svěřila se Gavriely na křtu kalendáře Hasička roku, kam dorazila se svými dětmi, dcerou Jessicou a synem Antoniem.

„Děti už jsou velké, jsou to parťáci,“ uvedla s tím, že je ráda, že obě ratolesti dospívaly bez zájmu veřejnosti. „Není dne, kdy bych toho litovala. Teď jsem se byla podívat na Primě za svými kamarády a kolegy a stačilo mi to. Vzhledem k tomu, že je můj partner muzikant, máme doma pořád někoho, takže z toho dění nejsem zase tak úplně mimo. A bohatě mi to stačí,“ rozpovídala se a zavzpomínala.

„Byla jsem tak strašně psychicky vyčerpaná, že to bylo třeba. Myslím, že mi ten odchod zlepšil život. I můj vztah je velmi klidný. Je dobré, když je v záři reflektorů jen jeden z těch partnerů a ten druhý dělá něco obyčejného. Marcus se na mě občas zlobí, že nechci nikam chodit, protože mě vidí doma pořád odlíčenou, ale zase když si někam vyjdeme, užijeme si to,“ sdělila nám dále.

Gavriely s Tranem žije přes osm let a zatím je jejich vztah bez jediné chyby. Mladší muzikant se dokonce stará o rodinu, přestože děti má Martina s Izraelcem Arielem Gavrielym. „Marcus domů přináší peníze, práce mu jde, takže máme doma pohodu a klid,“ pochvalovala si.

Martina s dcerou a synem.

Martina s dcerou a synem.

Její muž měl problémy

Ne vždy ale měla Gavriely štěstí na muže. Její manžel Arie, s nímž má děti, byl obviněn z finančních podvodů. 

Možná i proto se dalšímu svazku brání. S Tranem je totiž moderátorka zasnoubená dlouhých 7 let. „Bojíme se, že se to pokazí,“ uzavřela devětatřicetiletá blondýnka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:27 21. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  18
 • Trapas
  13
 • Haha
  8
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
 • Tvl
  6
Komentáře