jít naiDNES.cz

Gavriely je těhotná! Pokud to bude Asiat, nemůže se jmenovat Pepa, říká

Nejkrásnější dárek ke svým čtyřicátým narozeninám si letos nadělí moderátorka Martina Gavriely. Se svým dlouholetým partnerem Marcusem Tranem čeká vytoužené miminko. Pokoušeli se o něj dlouhé roky!

Bývalá playmate a moderátorka Martina Gavriely je těhotná. Šťastnou novinkou Martina šokovala všechny hosty na slavnostním otevření restaurace L’Osteria, kam dorazila v doprovodu právě svého partnera. Gavriely se totiž těhotenství podařilo utajit dlouhých sedm měsíců.

„Úplně jsme to netajili, ale jelikož nikam moc nechodím, táhne mi na čtyřicet a nejsem ten, který bude vystrkovat břicho a každému to troubit a dávat událost na Facebooku, že čekáme miminko, tak se to utajilo,“ svěřila se nám Martina, která se s Tranem o miminko snažila dlouhé roky.

Chyba prý byla na straně právě jejího pracovně vytíženého partnera.

„Marcus jak byl furt pryč, tak to nevycházelo. Vždycky když byly plodné dny, tak Marcus nebyl doma. Takže když to sečteme, tak to zas tak dlouho nebylo. Pak už jsme to vypustili, řekla jsem si, že mi táhne na čtyřicet, a najednou se zadařilo,“ prozradila recept na těhotenství Martina, která zatím netuší, zda budou mít chlapečka, nebo holčičku. Miminko se totiž ještě správně nenatočilo.

I proto zatím nemají vybrané jméno. Dalším důvodem je Marcusův původ. „Nevíme, jak bude vypadat. Pokud bude Asiat, tak se nemůže jmenovat Pepa. My počkáme, až bude venku, a pak se rozhodneme s jmény,“ přiznala Gavriely.

A zatímco jméno zatím vybrané nemají, příjmení ponese tatínkovo. I proto nesměl chybět dotaz, zda partneři neplánují svatbu. „Já jsem byla požádána, svatba se nekonala a hodně lidi okolo nás se vzalo a dopadlo to špatně. Jsem zastánce toho, že svatbu nechci, když to funguje i bez ní. Ale budeme muset sjednotit jména,“ přiznala Martina.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:32 20. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  16
 • Haha
  12
 • Tvl
  10
 • Trapas
  9
 • Sladký
  9
 • Cože
  7
Komentáře