Moderátorka Martina Gavriely si koupila apartmán v Dubaji. Pronajmout si ho můžete i vy

10. srpna
Moderátorka Martina Gavriely se rozhodla investovat. Zatímco v Praze jsou nemovitosti velmi drahé a nad možnosti lidí, v Dubaji si koupíte hezký apartmán. Právě arabské město učarovalo trojnásobné mamince a po vzoru realitní expertky Alice Bendové si pořídila prázdninové bydlení, které chce i zpeněžit.

Martina Gavriely mluvila už dlouho o tom, že by si chtěla pořídit v zahraničí apartmán, aby měla kam s dětmi létat na dovolenou, jenže se stále nemohla rozhodnout, kde by to mělo být. Nakonec padlo rozhodnutí na Dubaj, kde se dá poměrně levně sehnat hezký byt kousek od moře. Ráda tam totiž s rodinou jezdila už dlouhá léta.

„Před pár lety si naše rodina zamilovala tohle místo a teď s námi můžete tohle místo i sdílet. Od září 2022 se u nás můžete i ubytovat,“ napsala k fotce domu v Dubaji, kde si pořídila s partnerem bydlení.

Nechce tam jezdit jen se svými dětmi a vnučkou, ale apartmán bude i pronajímat. Proto si dává záležet s rekonstrukcí. Tou se chlubí na sociálních sítích a zve lidi, aby si už rezervovali termín.

Výhled z apartmánu

Okolí apartmánu

Že by se Martina inspirovala herečkou Alicí Bendovou? Ta se začala pohybovat v zahraničních realitách a vlastní dva byty na Tenerife.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Ohodnoťte článek
Komentáře