Vondráčková přichází o spojence: Adamcová se stěhuje z Montrealu!

Martina Adamcová dostala na svůj film The Perfect Kiss půjčeno 200 tisíc kanadských dolarů od Plekance, v přepočtu to dělá nějaké tři miliony a čtyři sta tisíc korun. | foto: Profimedia.cz

Zpěvačka Lucie Vondráčková (39) už brzy přijde o cenného spojence a dobrou kamarádku v jednom. Producentka snímku The Perfect Kiss Martina Adamcová (52) totiž oznámila velké stěhování. Montrealu má podle svých slov plné zuby a s rodinou mizí na venkov.

„Počet členů rodiny se nemění. Jdeme jen za lepším,“ řekla Blesku Martina Adamcová, která opouští kanadské velkoměsto, v němž léta žije Lucie Vondráčková.

„Montreal posledních několik let prochází velkou rekonstrukcí, vládnou v něm bagry a je to samá objížďka. Laval, kam se stěhujeme, je novější, není rozkopaný. Je tu klídek jako na venkově. A od Montrealu nás dělí jen řeka,“ pochvaluje si režisérka.

Adamcová se v Česku proslavila rolí v Tankovém praporu, kde si zahrála četařku Babinčákovou, známá se stala i díky moderování soutěže Hry bez hranic. Od konce devadesátých let žije v Kanadě, kde má produkční společnost a vystupuje pod uměleckým jménem Tina Adams.

S tímto pseudonymem natočila snímek The Perfect Kiss, v němž si Vondráčková zahrála hlavní roli. Film sice u kritiků i diváků propadl, Adamcovou to však neodradilo, s oblíbenou herečkou a zpěvačkou natočila další počin, komedii Hotel Limbo.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat