Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

21. března 2019
Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby vyčuraný doktor Bobo Švarc, už neusíná sám v prázdné posteli. Na svém Instagramu se pochlubil fotografií s novou přítelkyní, psycholožkou Kateřinou (39). Spojila je společná láska ke psům.

„Moje Kačenka,“ napsal Zounar ke snímku, na kterém se k němu jeho nová láska zamilovaně tulí. Zounar se s psycholožkou Kateřinou dal dohromady díky svému milovanému pejskovi.

„Spojila nás jedna společná vášeň a tou jsou velcí psi. Ona má italské plemeno cane corso a já mám německou dogu,“ prozradil herec deníku Aha.

S psycholožkou Kateřinou už Zounar chodí téměř půl roku. O vztahu s novou přítelkyní ale nerad mluvil, protože nechtěl nic zakřiknout. 

Teď ale na svůj Instagram umístil snímek, který jasně ukazuje, že je vše na dobré cestě. „Je to moc hezký a příjemný,“ rozplývá se herec.

Martin Zounar a jeho Kačenka

V posledních letech Zounar, co se týče vztahů, zaznamenal několik zklamání. Rozpadl se mu vztah s producentkou  Simonou Brdičkovou (42), se kterou má dceru Claudii (9). Od té doby si dlouhodobější partnerku nedokázal najít.

Tak snad mu to vyjde se sympatickou psycholožkou, která se oproti většině jeho bývalek liší v tom, že je mimo branži.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:41 pátek 19. července 2019. Anketa je uzavřena.

  • 28
  • 12
  • 11
  • 10
  • 9
  • 9
Komentáře