jít naiDNES.cz

Zamilovaný Bobo Švarc: Herec Zounar září po boku nové přítelkyně. Je to má láska!

Martin Zounar je až po uši zamilovaný do sympatické psycholožky Kateřiny. | foto: Koláž Expresu

Je přímo štěstím bez sebe! Oblíbený herec Martin Zounar (52), známý coby vyčuraný doktor Bobo Švarc ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, si užívá zamilované chvíle s přítelkyní Kateřinou (39). „Je to moje láska,“ pyšní se Zounar.

Martina Zounara a jeho přítelkyni, psycholožku Kateřinu, spojila společná láska k psům. „Ona má italské plemeno cane corso a já mám německou dogu,“ prozradil Zounar nedávno pro deník Aha!

Oblíbený herec a dabér se před časem na svém Instagramu také pochlubil snímkem, na němž se k němu jeho nová láska tulí. „Moje Kačenka,“ napsal k fotografii Zounar.

Tři měsíce poté hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě ukázala světu důkaz o tom, že jeho láska ke Kateřině jen kvete.

„Moje láska,“ zní popisek u nejnovější společné fotky, která vznikla pravděpodobně během výletu.

Martin Zounar se svou láskou.

Martin Zounar se svou láskou

S psycholožkou Kateřinou chodí Zounar už zhruba tři čtvrtě roku. Zpočátku o nové přítelkyni příliš nemluvil, protože nechtěl nic zakřiknout.

„Je to moc hezký a příjemný,“ rozplýval se nedávno herec.

Martin Zounar a jeho Kačenka.

Martin Zounar a jeho Kačenka

Zounar měl v poslední době v soukromém životě spíše smůlu. Dlouhých třináct let byl s producentkou Simonou Brdičkovou (42), s níž má dceru Claudii (9). 

Příčinou rozchodu byly nejspíše Zounarovy problémy s alkoholem. Koncem loňského roku herec podstoupil léčebný program v psychiatrické léčebně Červený Dvůr

Od rozchodu s producentkou Simonou si Zounar dlouhodobou partnerku nenašel.

V roce 2016 se psalo a mluvilo o jeho románku s herečkou Betkou Stankovou. Zdá se, že životní štěstí ale Zounar našel až v náručí ženy mimo branži.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat