Pátek 14. června 2024, svátek má Roland
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Martin Prágr: Mikýř byl v Survivoru diktátor, zradu si vymyslel, aby jí mohl krmit fanoušky

  Pozvání do pořadu Na gauči s Donkor - ostrovní speciál přijal tanečník Martin Prágr (29), který se v nejdrsnější reality show Survivor probojoval až do sloučení. Domů ho pak poslal nevydařený duel, do kterého proti sobě nominoval Nikolu. Proč? O tom se rozpovídal v našem rozhovoru, stejně tak i o zradě Mikýře a praktikách, které na ostrově panovaly. Prozradil nám také, zda už probíhají tréninky na show StarDance, ve které se objeví už v říjnu.

  Mikýře neskutečně vytočilo, když jej kmen nominoval do duelu. Nejprve si totiž musel komik zvolit nádobu osudu. Kdyby v ní byla červená barva symbolizující krev, musel by okamžitě opustit Survivor. Protože si ale Mikýř vylosoval nádobu s vodou, putoval do duelu, ze kterého se zachránil. Následně stihl jeho hněv Martina Prágra, jehož zradu si nedokázal vysvětlit. Mikýř si byl totiž jistý tím, že proti němu muži z jeho aliance, Márty, ale třeba ani Pirát nikdy hlasovat nebudou.

  Právě Martin Prágr přijal pozvání do našeho pořadu Na gauči s Donkor, kde nám celou situaci znovu přiblížil. Šokoval. Podle něj bylo všechno vlastně úplně jinak, Mikýř prý zradu tak trochu hraje na fanoušky a ve skutečnosti Mártymu komik píchl kudlu do zad minimálně dvakrát.

  „Vnímám to jako mediální tah. Tak, že to jako zradu prezentuje na svých sociálních sítích pro své fanoušky. Když zradil on mě, nikde to prezentováno nebylo. Ta jeho zrada proběhla, když vyrazil moji parťačku z aliance Kiku. Byli jsme přitom domluveni, že nás bude držet spolu...“ vysvětlil Márty s tím, že měl právě Mikýř domluvit s ostatními, aby Týnu nominovali do duelu...

  Márty poslal do duelu Nikolu

  „Sice je to prezentováno jako zrada, ale já si myslím, že to jenom psychicky neustál, což chápu, člověk má hlad. Beru to v rámci hry, člověk se tomu zasměje, vytvořil nějakou vlastní show pro lidi. S Mikýřem jsem pak seděl i na zpáteční cestě v letadle,“ má Prágr jasno s tím, že mezi nimi žádná krev není. Sám naopak podotkl, že jej Mikýř zradil už když se jednalo o Bandurkovi.

  Mikýře se velmi dotklo, že jej Márty nominoval na vypadnutí. Někteří soutěžící ale podotýkají, že se v soutěži komik chová jako diktátor, který ostatním říká, koho mají hromadně psát.

  „Došel za mnou a řekl mi, že budu psát Martina Careva. To samé pak řekl Pirátovi. Takže ano, asi tam to diktátorství bylo,“ přitakal Martin Prágr.

  Fotogalerie

  Slovenského premiéra postřelili po výjezdním zasedání tamní vlády