jít naiDNES.cz

Pouva a Kloubková v panice: Televize Nova vyškrtla jejich tváře z programu!

Martin Pouva a Kristina Kloubková se nevešli do brožury s jarním schématem televize Nova. Znamená to, že na Nově končí? | foto: Herminapress

Nova nedávno představila jarní program s novými seriály a pořady. Našemu pozornému oku neuniklo, že v kolonce moderátoři chybí dvě důležitá jména - Martin Pouva a Kristina Kloubková. Tají vedení televize personální čachry?

Televize Nova rozdala na tiskové konferenci nádherně vytištěné katalogy jarního plánu, ve kterém představila kompletní skladbu pořadů s novými i starými tvářemi. Ale dvě chyběly - tváře Martina Pouvy a Kristiny Kloubkové.

Fotogalerie

Šlo o pouhou tiskovou chybu, nebo programové vedení televize připravuje výměnu na postech zprávařů?

Zeptali jsme se přímo Pouvy, aby nám to objasnil. „Taky jsem to zaregistroval, že tam nejsme. Asi na nás zapomněli,“ řekl poklidně. Podle našeho zákulisního zdroje události neproběhly zrovna v poklidné atmosféře. Pouva prý řádil jako černá ruka a dožadoval se vysvětlení, jak je možné, že jejich fotografie v brožuře chybí.

Pak se ale sporťák uklidnil a celou věc se snažil zlehčovat. „Pro mě to není tak podstatný. Zamrzelo mě to, ale nevím, jak bych takovou věc měl řešit. Nebudu lítat a stěžovat si. Někde se prostě stala chyba. S Kristínou jsme se o tom bavili, ale spíš jsme se tomu smáli,“ dodal Pouva, podle kterého by se v životě nemohlo stát, aby se zapomnělo na ostatní moderátorské dvojice.

Ti jsou asi v jiné pozici,“ dodal smutně Pouva. Když jsme se ho zeptali, jak k tomu mohlo dojít, sdělil nám, že není v jeho kompetenci to řešit.

Proto jsme se zeptali PR oddělení Novy. A dostalo se nám opravdu zajímavé odpovědi. Kristina Kloubková s Martinem Pouvou samozřejmě i nadále tvoří moderátorský pár Televizních novin. Fotografie ke konkrétním pořadům v magazínu jsou pouze ilustrační a prostor pro jejich prezentaci je limitován. Bohužel není možné zakomponovat všechny tváře TV Nova,“ sdělila nám Alžběta Cimová.

Otázkou tak zůstává, proč se nezapomnělo na Lucii Borhyovou a Rey Korantenga, ale zrovna na Martina Pouvu s Kristínou Kloubkovou.

Na to nám nikdo odpovědět nedokázal.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:11 7. června 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  129
 • Haha
  32
 • Tvl
  29
 • Super
  24
 • Cože
  18
 • Sladký
  15
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře