Středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Martin Maxa stále hledá tu pravou: Jak by měla vypadat jeho ideální partnerka?

  Někdejší idol mnoha žen je stále single. Fešný zpěvák, skladatel a příležitostný herec Martin Maxa (62) přiznal, že po rozpadu vztahu s velkou láskou Sylvou je stále k mání. V rozhovoru pro Expres popsal, jak by měla vypadat žena, se kterou by si dokázal představit vztah. Mimo to se pochlubil, že se bude podílet na novém projektu, a objasnil, proč jeho deska, na níž aktuálně pracuje, bude v jeho kariéře možná poslední.

  Dvaašedesátiletý zpěvák Martin Maxa, rodným jménem Ivan Varga, byl dlouhou dobu považován za jednoho z největších krasavců českého showbyznysu. Ačkoliv se může zdát, že se svým charismatickým vzhledem a sexy břišáky nikdy neměl o ženy nouzi, opak je pravdou.

  Jeho dlouhodobý vztah s přítelkyní Sylvou, který trval více než dvacet let, se rozpadl. „Sylva mi utekla a já se jí, upřímně řečeno, ani moc nedivím, protože to byla moc hodná ženská. Byla to výborná maminka mých dětí a nemůžu o ní říct křivé slovo, ale asi už měla mého kočovného života dost,“ přiznal nedávno redakci Expresu Martin Maxa, který je zároveň trojnásobným otcem.

  Známý hudebník a skladatel tak zůstal sám, nové známosti se ale nebrání a rád by potkal svoji spřízněnou duši. Jak by podle jeho slov měla vypadat jeho přítelkyně?

  „Hlavně bych si s ní měl rozumět. Myslím si, že to je velmi důležitá věc. Asi by měla být dostatečně vzdělaná. Doufám, že to nezní nějak neskromně, ale já se považuji za vzdělaného člověka, takže si rád s někým popovídám,“ svěřil se redakci Expresu Maxa a dodal, že samozřejmě v jeho výběru hraje roli i vizuální stránka, na niž však neklade přílišný důraz.

  Martin Maxa se nové lásce nebrání.

  „Jsem ale ve věku, kdy odděluji zrno od plev a vnímám tu auru, která tu danou slečnu provází. Bystrost, určitou pohotovost, jak se dokáže zorientovat v různých věcech... Tyhle věci mě asi častokrát očarují mnohem více. Zkrátka ten exteriér v tomhle věku už takovou roli nehraje,“ přiznal charismatický umělec s tím, že ani neřeší, zda je žena blondýnka, nebo brunetka.

  „Musí mít jiskru, to je celý,“ doplnil zpěvák, který před nedávnem podstoupil plastiku víček, aby se cítil sebevědoměji.

  Martin Maxa v obležení krásných zpěvaček ze skupiny Red Zone

  Martin se také rozpovídal o své práci. V médiích se totiž objevila informace, že dokončí své připravované album a poté pověsí svoji kariéru na hřebík.

  „Musím to lehce dementovat. Bavil jsem se o tom, že pracuji na možná posledním svém cédéčku, což možná bude i pravda, protože v mém případě ta cédéčka dělí mezi sebou čím dál větší prodlev. Je to z toho důvodu, že ty nápady nepřichází každý den,“ vysvětlil Maxa, který se nechce opakovat a svému publiku chce přinést něco neotřelého.

  „Nicméně já jsem kromě toho i interpret, takže vystupuji, koncertuji a v tomto smyslu mám skutečně krásně nasmlouvanou nejen tuto, ale dokonce i sezonu příštího roku, což nebývalo úplně tak obvyklé. V tomto směru si nemůžu vůbec nic na nic stěžovat a velmi mě těší, že je o mě zájem,“ upřesnil.

  Martin Maxa se v rozhovoru také pochlubil, že se stal ambasadorem obrovské akce. O jakou událost se jedná a co dalšího na sebe zpěvák prozradil, se dozvíte ve videu v úvodu článku.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 15:00 pátek 10. listopadu 2023. Anketa je uzavřena.

  • Super
   7
  • Tvl
   6
  • Trapas
   4
  • Haha
   3
  • Cože
   3
  • Sladký
   3