Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 49  Kč / 1. měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Kociána pustili ze špitálu, jede zápasit se zánětem žlučníku! Manažer i Le Sy mají obavy

  Pár dní před sobotním turnajem skončil Martin Kocián (47) v nemocnici na kapačkách a redakci Expresu poslal fotku jako důkaz. Vrásky na čele měli nejenom fanoušci, kteří se na něj těšili a považovali ho za největší tahák ostravského galavečera, ale také promotéři organizace Clash of the Stars. Ti mají obavy o Martinovo zdraví doteď! Bývalý zpěvák Luneticu se nám nyní svěřil, že už je ve vlaku na cestě do Ostravy a bojovat bude i se svým zdravotním hendikepem. „Mám zánět žlučníků, ale na mého soupeře to bude stačit,“ směje se Kocián, který je přesvědčený o tom, že bude zápasit. Jeho manažer Jakub Mohamed Ali a šéf Clashe Tomáš Linh Le Sy už tak optimističtí ale nejsou.

  Martin Kocián, bývalý zpěvák kapely Lunetic, je jedním z největších taháků ostravského galavečera Clash of the Stars, který se uskuteční už tuto sobotu. Kocián má bojovat s populárním influencerem Pavlem Měsíčkem alias Pomalu Snejksi. Oba dva táhli všechny tiskovky i další akce Clashe a fanoušci se na jejich boj pochopitelně těšili.

  Ve středu ale redakce Expresu jako první informovala o zdravotních problémech Martina Kociána, který skončil ve Vinohradské nemocnici na kapačkách. Kocián redaktorovi Expresu zaslal fotografii ze špitálu. Na snímku měl Martin do ruky zavedenou kanylu a také náplast se středečním datem.

  „Jde o otravu jídlem. Myslím, že mě možná ještě dneska pustí domů. Něco špatného jsem snědl. Včera jsem měl kuře na paprice a asi mi to nesedlo,“ uvedl Kocián, kterého sázkovky vidí jako favorita zápasu.

  Martin Kocián skončil v nemocnici.

  Den poté se Kocián s redakcí Expresu spojil znovu a měl pro nás už mnohem pozitivnější zprávy.

  „Z nemocnice mě pustili a aktuálně jdu na vlak do Ostravy. V sobotu zápasit budu. Nejsem zdravotně v pohodě, ale dá se to přežít,“ smál se skvěle naladěný Kocián, který nám jako důkaz poslal fotku z vlaku a pak popsal své zdravotní problémy.

  Martin Kocián Expresu poslal fotky z vlaku.

  „Mám zánět žlučníku. Hned jak přijedu na hotel, tak budu odpočívat. Mám nařízenou dietu, nesmím například jíst maso. Na mého soupeře ale budu i v tomto stavu stačit,“ věří si Kocián, který doufá, že zápas se Snejksem ukončí už v prvním kole.

  Martin Kocián míří do Ostravy!

  Le Sy i Kociánův manažer mají obavy: Martinův zápas je v ohrožení!

  Redakce Expresu oslovila také vedení Clash of the Stars. Promotér Tomáš Linh Le Sy nebyl zdaleka tak optimistický, jako Kocián. „Vidím to tak padesát na padesát,“ sdělil nám Le Sy.

  Ještě více skeptický byl Kociánův manažer a kamarád Jakub Mohamed Ali. „Z mého pohledu je reálnější,, že Martin nenastoupí. Dávám tomu tak 60 procent,“ uvedl Ali, který by si v Clashi rád jednou vyřídil spory s raperem Rytmusem.

  Fotogalerie