Martin Kocián skončil na kapačkách v nemocnici! Otrava jídlem, řekl Expresu

V sobotu ho má čekat premiéra v Clash of the Stars. Na turnaji v Ostravě se má utkat s bizarním influencerem Pavlem Měsíčkem alias Pomalu Snejksi. Na tento zápas se většina fanoušků z celé karty těší možná úplně nejvíce. Uskuteční se ale vůbec? To je otázka. Bývalý zpěvák Martin Kocián (47) totiž redaktorovi Expresu zaslal fotku z pražské nemocnice, kde skončil kvůli otravě jídlem! Co ke svým zdravotním problémům řekl?

Martin Kocián se velmi rychle u fanoušků Clash of the Stars stal jedním z největších oblíbenců a mnozí se těší na jeho premiéru v kleci. V sobotu se má představit na turnaji v Ostravě, kde ho čeká další miláček fanoušků Pavel Měsíček alias Pomalu Snejksi.

Expresu se nyní ale podařilo zjistit, že velmi atraktivní zápas je v ohrožení. Kocián totiž redaktorovi Expresu zaslal ve středu fotografii z pražské nemocnice. Na snímku má Martin do ruky zavedenou kanylu a také náplast s dnešním datem.

„Jde o otravu jídlem,“ uvedl bývalý člen kapely Lunetic, který ale věří, že bude v sobotu v pořádku a na turnaji se představí.

„Myslím, že mě možná ještě dneska pustí domů. Něco špatného jsem snědl. Včera jsem měl kuře na paprice a asi mi to nesedlo,“ dodal Kocián, který je aktuálně podle sázkovek favoritem zápasu.

Martin Kocián skončil v nemocnici.

Uvidíme, co zdravotní problémy udělají s kurzy. Kocián se už dříve Expresu svěřil, že do Clashe šel hlavně z toho důvodu, aby se vypořádal se svými osobními problémy, konkrétně se závislostí na drogách.

„Jdu tam bojovat hlavně sám se sebou a svými démony, než se soupeřem. Nabídka je o tom, že si můžu vydělat peníze a ještě můžu dokázat být aspoň 45 dní čistej. Kdybych to nezvládl, tak jsem jako Roman Skamene. Ten to taky nezvládal, všichni mu fandili a je to dobrý herec,“ řekl v květnu pro Expres.cz Martin Kocián.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:30 čtvrtek 17. října 2024. Anketa je uzavřena.

  • 16
  • 14
  • 14
  • 14
  • 13
  • 7