Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Diamant Clash of the Stars! Jak se z „trosky“ Kociána stala nová hvězda a a miláček fanoušků

  Když byl nedávno ohlášen jako nová akvizice Clash of the Stars, většina fanoušků této organizace si klepala na čelo. Martina Kociána (47) brali jako vyhořelou hvězdu a trosku, která už nemá čím zaujmout. Stačilo ale několik týdnů a ti samí lidé na sociálních sítích Kociána berou jako největší tahák sobotního turnaje v Ostravě. Podle informací Expresu jsou z Kociána nadšení i promotéři, protože bývalý zpěvák na tiskovkách i dalších akcích odvádí z hlediska proma nejlepší práci ze všech zápasníků.

  „Jdu tam bojovat hlavně sám se sebou a svými démony, než se soupeřem. Nabídka je o tom, že si můžu vydělat peníze a ještě můžu dokázat být aspoň 45 dní čistej. Kdybych to nezvládl, tak jsem jako Roman Skamene. Ten to taky nezvládal, všichni mu fandili a je to dobrý herec,“ řekl Expresu začátkem května Martin Kocián, který nám poskytl rozhovor na tiskové konferenci Clash of the Stars.

  Mnozí fanoušci Clashe po tiskovce pak na sítích psali, že Kocián nemá organizaci co dát a jeho angažování je spíše zoufalý tah. Podle informací Expresu jsou ale promotéři Clash of the Stars z Kociána od samého začátku nadšení. Jeho šílený výstup na úvodní tiskové konferenci byl tím nejzajímavějším, co se na akci stalo.

  Kocián to pak rozjel i na B4 The Clash, kdy naprosto zastínil miláčka fanoušků Pavla Měsíčka alias Pomalu Snejksi, který nestíhal jeho myšlenkové pochody.

  „Je to jako Levisky, kolik má číslo Levis? Měl jsem to štěstí, samé rychlovky, byl jsem čtyřikrát zamilovanej, není to frajeřina, dneska je to nepřijatelný, v devadesátkách nebyly prezervativy a viagry, každý píchal za peníze, byla lepší doba. Chodily se na diskotéky, kde byl rum s kolou a víno s kolou za 30 korun. Dneska si každý hraje na frajera. Kolik mám holek? Můžu mít jenom jednu a budu frajer, nemusím jich mít tisíc,“ reagoval například Kocián na dotaz od fanouška, kterého zajímal Martinův bodycount, tedy počet sexuálních partnerek.

  Tento týden se na youtubovém kanále Clash of the Stars objevilo video, které mapuje přípravy jednotlivých bojovníků. V nejnovějším díle je zachycen i nevšední trénink Martina Kociána, který maká na jakési zahradě.

  Kocián například zvedá nad hlavu pneumatiku od auta dělá kliky na zábradlí, nebo se potápí do vody. „Moje fyzička je dobrá, takhle jsem v životě netrénoval. Když chci mít pauzu, tak si tady jako jaguár lehnu,“ popisuje Kocián.

  V Kociánovi našel Clash diamant, shodují se fanoušci

  Bývalý zpěvák kapely Lunetic, který na poslední tiskovce předvedl také pár gymnastických kousků, si svým nevšedním projevem rychle získal srdce fanoušků Clashe. Většina z nich se na turnaj v Ostravě těší hlavně kvůli němu, což dokazují některé vzkazy na sociálních sítích či v komentářích pod výše zmíněným videem.

  „Jak jsem Kociána nemohl vystát, tak co je v Clashi, tak začíná být GOAT (greatest of all time, pozn. red.) Snejks začíná jít v jeho stínu,“ všímá si jeden z fanoušků.

  „Kocián je nejdál, na něho nikdo nemá, baví mě ze všech nejvíc a umí udělat show,“ píše další fanda bizarních MMA zápasů celebrit a influencerů, s jehož názorem souhlasí stovky dalších diskutérů.

  „V Kociánovi našel Clash diamant, teď už ho jen obrousit,“ stojí dále v diskuzích.

  Na to, čím vším si Martin Kocián za poslední roky prošel, se zdá až neuvěřitelné, v jaké je formě. V zápase proti Snejksovi, který se bojovým sportům nikdy nijak zvlášť nevěnoval, byl podle sázkovek zpočátku poněkud překvapivě velkým outsiderem.

  Nyní se ale karty obrátily a i díky výše popsaným mediálním výstupům lidé sází více na Kociána, který trénoval box už před lety a je to na jeho pohybu vidět. Martin si na Snejkse věří i se svým zdravotním hendikepem.

  „Mám zánět žlučníku. Hned jak přijedu na hotel, tak budu odpočívat. Mám nařízenou dietu, nesmím například jíst maso. Na mého soupeře ale budu i v tomto stavu stačit,“ řekl Expresu těsně před odjezdem do Ostravy Kocián, který v týdnu skončil dokonce v nemocnici na kapačkách.

  Fotogalerie