Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 49  Kč / 1. měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Olympiáda v piku a výstava feťáků! Lidé reagují na šíleného Kociána v Clash of the Stars

  Po nedávné tiskovce, kde byl oznámen jeho zápas na ostravském turnaji, avizoval, že chce během přípravy vydržet 45 dní bez drog. Zdá se, že plán Martina Kociána (47) ohledně abstinence ale nejspíše nevyšel. Bývalý člen kapely Lunetic totiž během živě vysílaného rozhovoru s promotérem Clash of the Stars Tomášem Linh Le Sym řádil jako uragán. Poléval se vodou, vyzýval svého soupeře v klání v páce, pak si roztrhal tričko a pobíhal po Duplexu svlečený do půl těla. Podobně šíleně se choval i jeho soupeř Pavel Měsíček alias Pomalu Snejksi. Lidé proto na sítích reagují: „Olympiáda v piku!“

  „Jdu tam bojovat hlavně sám se sebou a svými démony, než se soupeřem. Nabídka je o tom, že si můžu vydělat peníze a ještě můžu dokázat být aspoň 45 dní čistej. Kdybych to nezvládl, tak jsem jako Roman Skamene. Ten to taky nezvládal, všichni mu fandili a je to dobrý herec,“ řekl v květnu pro Expres.cz Martin Kocián, kterého už 22. června čeká zápas s bizarním influencerem Pavlem Měsíčkem alias Pomalu Snejksi.

  V úterý večer se v pražském Duplexu uskutečnila speciální akce B4 The Clash, na které promotér Tomáš Linh Le Sy dělá rozhovory s bojovníky. Tentokrát se zde objevil právě Kocián a jeho soupeř Měsíček.

  Martin Kocián

  Martin s Pavlem vůbec nedokázali souvisle odpovídat na otázky a nevydrželi ani sedět u stolu. Téměř celou dobu tedy buď stáli nebo poskakovali kolem. Bývalý zpěvák svou stoličku používal na dělání kliků. Soupeře vyzýval k měření sil v páce a poléval se vodou či zpíval. Roztrhal si také tričko, ze kterého si udělal čelenku a bandáže na ruce.

  Martin Kocián

  Martin Kocián

  „Je to jako Levisky, kolik má číslo Levis? Měl jsem to štěstí, samé rychlovky, byl jsem čtyřikrát zamilovanej, není to frajeřina, dneska je to nepřijatelný, v devadesátkách nebyly prezervativy a viagry, každý píchal za peníze, byla lepší doba. Chodily se na diskotéky, kde byl rum s kolou a víno s kolou za 30 korun. Dneska si každý hraje na frajera. Kolik mám holek? Můžu mít jenom jednu a budu frajer, nemusím jich mít tisíc,“ reagoval Martin Kocián na dotaz od fanouška, kterého zajímal Martinův bodycount, tedy počet sexuálních partnerek.

  Výstava feťáků a olympiáda v piku, reagují lidé na Kociána a Snejkse

  Promotér Tomáš Linh Le Sy sice opět zachoval chladnou tvář, ale tentokrát mu dělalo problém oba zápasníky ukočírovat. Martin i Pavel se chovali celou dobu jako smyslů zbavení a fanoušci na sociálních sítích usuzují, že byli pravděpodobně pod vlivem omamných látek.

  „Výstava feťáků parádní, děti, neberte drogy, nebo dopadnete takhle,“ píše jeden z fanoušků Clashe na Instagramu. „Snejks málo nafetovanej. Kocián drží kvalitu,“ utahuje si z celé akce raper Justin Case. „Tohle je normálně olympiáda v piku,“ směje se další fanoušek bizáru.

  Martin Kocián

  Mnozí nevěří tomu, že Kocián a Měsíček nastoupí do klece čistí. Redakce Expresu před časem oslovila vedení organizace, zdali budou nějak u zápasníků zjišťovat, jestli jsou zápasníci v den turnaje pod vlivem omamných látek.

  „Testy na přítomnost drog či jiných omamných látek našim zápasníkům neděláme a nemáme na to ani právo,“ uvedl pro Expres.cz Jakub Jíra spoluorganizátor a moderátor Clash of the Stars.

  „Jedinou povinnost, co naši zápasníci mají, je dodat nám potvrzení, že nejsou nakaženi nějakou vážnou infekční chorobou, jako například žloutenkou či HIV,“ dodal Jíra.

  Fotogalerie