Pátek 12. dubna 2024, svátek má Julius

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Velkolepý comeback Martina Hranáče: Půjde do Survivoru? A proč stál Big Brother za velké...

  Martin Hranáč (41) je zpátky na scéně! ExVyVolený hlásí legendární comeback, o který se mu postarala vtipná videa na TikToku. Aktuálně se živí jako číšník, má ale už i vlastní pořad na televizi A11. Uvidíme jej i v Survivoru? A jak hodnotí novou řadu BigBrothera? Jakým způsobem vznikají jeho videa a co říká na znovunabytou pozornost médií? To a mnohem více se dozvíte v našem rozhovoru.

  Po delší době se opět ukázal na veřejnosti. Martin Hranáč na sebe poprvé upozornil v reality show VyVolení, potom se po něm lehce slehla zem. Teď ale hlásí velkolepý comeback, Martina totiž zbožňují uživatelé TikToku, na který točí zábavná videa ze svojí branže – živí se jako číšník. I na představení novinky značky Orion, Banány v bílé čokoládě, přišel v pracovním oděvu.

  „Já jsem zjistil, že je super výhodný být dělník, já jsem z dělnické třídy, jsem číšník a nemusím řešit, co na sebe. Vezmu si bílou košili a černé kšandy, jak mě lidi znají, to jsem já,“ smál se Martin během rozhovoru. Na toho se stály doslova fronty. Jak si znovunabytou mediální pozornost užívá?

  „Upřímně se cítím trošku zvláštně, protože jsem zvyklý na to, že dělám v té gastronomii, pořád sám sebe vnímám jako číšníka. Dělá mi to radost, ne, že bych se z toho úplně udělal, jestli to tak můžu říct, ale je to pěkný přijít se vyfotit, udělat rozhovory, ale musím říct, že se těším, až se vrátím zase zpátky k polívce,“ přiznal.

  Protože je Hranáč showman od přírody, museli jsme se ho zeptat i na to, jak hodnotí neúspěšný Big Brother, který se pokusil o velkolepý comeback na obrazovky. Osobitá odpověď přišla rychlostí blesku.

  Martin Hranáč je neskutečný showman

  „Já prostě miluju Banány v čokoládě a jsem rád, že tady dneska můžu být,“ rozesmál se a snažil se téma zamluvit. Zřejmě nechtěl na plnou pusu říct, co si o pořadu myslí. Na dotaz, zda dává vale všem reality shows anebo jej někdy uvidíme třeba v Survivoru, se ale rozpovídal.

  „Milá zlatá, já jsem z Ústí nad Labem, to je boj o přežití sám o sobě, teď mě bolí záda, uši, kolena, já si nedokážu představit, co bych na tom ostrově dělal. Ale kdyby přišla nějaká zajímavá nabídka, tak ji samozřejmě zvážím,“ navnadil fanoušky.

  Zažil Martin někdy tvůrčí krizi? To a mnohem víc se dozvíte ve videu.

  Fotogalerie