Nový influencer na scéně? Martin Hofmann se snaží prosadit na Instagramu

Martin Hofmann si své soukromí hlídá. | foto: Herminapress

Z herce Martina Hofmanna (41) se díky seriálu Most! stala hvězda první velikosti. Jde z role do role, ale jemu to asi už nestačí. Chtěl by „ovládnout“ i jinou sféru než tu před kamerou či v divadle, a to prostředí sociálních sítí. Na Instagramu už je jako doma, že by se chtěl stát influencerem?

Oblíbený herec Martin Hofmann byl před natáčením seriálu Most! brán spíše jako ten z Ulice, kde hraje už od samého začátku. Ale nikdo o něm nic moc nevěděl. 

Až s rolí Luďana se mu otevřela brána do toho pravého světa showbyznysu, kde je momentálně na koni. Nejenže natočil vysněný celovečerní film, o němž tak dlouho snil, ale všichni touží se s ním seznámit.

Možná proto se Martin rozhodl pořádně „obout“ do Instagramu, kde dřív byl spíše pasivnější, ale teď tam sází jeden příspěvek za druhým. 

Že by mu už nevadilo odhalovat soukromí a nechává fanoušky nahlédnout i do svého života? Vypadá to, že se zhlédl v „práci“ influencerů a rád by také bavil lidi i přes sociální sítě.

Kariéra Martina Hofmanna nabrala raketový vzestup. Už brzy bude z Jardy Hejla z...

Kariéra Martina Hofmanna nabrala raketový vzestup. Už brzy bude z Jardy Hejla z Ulice dokonce slavný Tomáš Baťa!

Sice nic nevysílá ani nefotí doma v luxusním sídle, kde bydlí s ruskou manželkou, ale snaží se jinak fanoušky brát všude, kde se jen mihne. Ze všeho a všech si dělá legraci, snaží se zaujmout a mít co nejvíce sledujících.

Zatoužil snad po tom být obdivovaný i na sociální síti a klidně si udělá legraci i ze sebe a svých blízkých? Jedno je jisté, o tomto novém „influencerovi“ ještě hodně uslyšíme, protože ten se nebojí ničeho a pro vtípky nejde daleko. 

Fotogalerie


Komentáře