jít naiDNES.cz

Mlsný kocour s tracheotomií: Ditmar se málem utopil ve výstřihu Myslivcové

Dva měsíce byl Martin Ditmar v kómatu. Další dlouhé týdny trvala náročná rekonvalescence, než se znovu postavil na vlastní nohy, to vše za podpory snoubenky Evy Čerešňákové. On jí její věrnost ale vrací velmi podivně. Na tiskové konferenci České Miss mlsně okukoval vnadnou blogerku!

Měli se brát, pak ale Martin Ditmar upadl do kómatu a bojoval o holý život. Přestože nyní stojí znovu pevně na nohou, svatba pole jeho slov není na pořadu dne. V rozhovoru pro Expres se dokonce svěřil, že i když Eva byla po celou dobu po jeho boku a on jí bude do konce života vděčný a chce si ji vzít, znovu k sobě musí najít cestu.

Tu ale Ditmar hledá na podivných místech.

Během tiskové konference České Miss 2018 se na chvíli dokonce ztratil ve výstřihu youtuberky a blonďaté zlatokopky Dominiky Myslivcové. Z jejích vnad byl dokonce tak na větvi, až to chvíli dokonce vypadalo, že mu budou muset udělat další tracheotomii. Ditmar totiž jenom těžce lapal po dechu.

S ohledem na to, že jizva po té první je stále viditelná a Ditmar se ji nikterak nesnaží ani zakrýt, udělal by mu ji i naprostý lajk. Pro své bezpečí by se ale pro příště neměl od Evy Čerešňákové vzdalovat. Pochybujeme totiž, že by Dominika u jeho téměř smrtelné postele strávila tolik času jako bývalá misska.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:20 17. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  11
 • Super
  7
 • Haha
  6
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
 • Cože
  4
Komentáře