Ditmar a Čerešňáková na stejné akci: S milenkou, ale v bezpečné vzdálenosti

25. září 2018
K menšímu faux pas došlo na pondělním charitativním galavečeru La Sophia, který každoročně v centru Prahy pořádá Yvetta Blanarovičová. V jednom sále se totiž potkali exsnoubenci Martin Ditmar a Eva Čerešňáková. A zatímco Evu doprovázela kamarádka, po boku movitého podnikatele stála již nová partnerka. Jak dopadlo setkání exmilenců?

Vztah Evy Čerešňákové a Martina Ditmara byl velmi intenzivní. Exmilenci spolu totiž nejen žili, ale zároveň podnikali. V září roku 2016 převzali po Marcele Krplové vedení nad Českou Miss, ze které kvůli svým neadekvátním krokům udělali doslova provinční záležitost a téměř ji převedli ke krachu.

Společně šli životem v lásce i nemoci.  V polovině loňského roku totiž Eva odvezla Martina do nemocnice s akutním zánětem slinivky, z něhož se Ditmar dostával dlouhé měsíce. V rozhovoru z počátku letošního roku nám přiznal, že byl doslova na pokraji života a smrti a jenom modlitby Evy Čerešňákové jej dostaly zpátky mezi živé. Ta totiž měla vedle jeho nemocničního lůžka, kdy on byl v umělém spánku, strávit několik hodin denně.

A ačkoliv se může zdát, že taková zkušenost vztah může jenom posílit, v jejich případě to bylo jinak. Na jaře letošního roku se jejich cesty nadobro rozešly a podle informací Expresu důvodem měla být právě Martinova nevěra.

To vyplývá i z rozhovoru, který nám exmajitel České Miss poskytl. V něm přiznává, že se svou novou partnerkou je již několik měsíců, a úplně poprvé dokonce popisuje, jak se dali dohromady a jaký má nyní vztah se svou exsnoubenkou Evou Čerešňákovou, se kterou se v kongresovém sále hotelu Ambassador v Praze ani nepozdravil. A nejen to. V exkluzivním rozhovoru se rozpovídal i o svém chatrném zdravotním stavu a přiznal, že ho čeká zákrok, z něhož má velké obavy.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:02 středa 23. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

  • 24
  • 12
  • 11
  • 11
  • 11
  • 7
Komentáře