jít naiDNES.cz

Martin Dejdar: Vypadám jako opice a manželka mě zazdila, směje se dnes tomu, že z něj měli legraci

Martin Dejdar | foto: Tilen Vajt/ Pavel Dvořák

Moderátor a herec Martin Dejdar (54) se nedávno v rozhovoru svěřil, že posměšné poznámky okolí k jeho stárnutí začal řešit až po čtyřicítce, ale zároveň ho to motivovalo k novým cílům.

Na první pohled působí Martin trochu exoticky, což ženy může přitahovat jako magnet. Přináší to však s sebou i jistá negativa, jako třeba nadměrné ochlupení celého těla, se kterým celý život těžce bojuje.

„Zpropadené sociální sítě všem srážejí sebevědomí. Všichni všechny urážejí, pomlouvají, nikdo pak není schopen se na sebe pomalu podívat do zrcadla. Přiznávám, že osobně nemám problém si jako chlap a herec občas zajít na kosmetiku, nebo si nechat depilovat záda, protože jinak vypadám jako opice a nemohu se nikde svléknout. Tak to prostě je,“ řekl Dejdar v rozhovoru pro Revue iDNES.cz.

Martin má osobitý vkus na oblečení, ale jeho manželka Daniela se mu snaží pořizovat vhodnější a hlavně slušivější šaty, herec má ale vlastní hlavu a stejně si nosí to, co se mu nejvíce líbí, nad případné posměšné řeči je už povznesen.

Přesto se však Martina nic tak nedotklo jako neustálé poznámky okolí, že už nevypadá tak dobře, štíhle a vysportovaně jako před lety. Začal proto cvičit jako o závod. Jezdí na kole, hraje hokej, chodí do posilovny i plavat, zkrátka aby byl přitažlivý.

Dá to prý ale zabrat, protože metabolismus už nepracuje, jak má.

Získat srdce jeho krásné manželky Daniely ale nebylo vůbec snadné. Svůdná vystudovaná právnička o něj nejevila žádný zájem a navíc si myslela, že je někdo úplně jiný.

„Když jsem ji začal balit, žila v tom, že jsem Milan Hein. Vůbec netušila, kdo jsem, totálně mě zazdila,“ přiznal herec, který se ale nenechal odradit a má šťastné dlouholeté manželství.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat