Nevděčná úloha kouče: Dejdar plácal Kohoutovou přes zadek, naučilo ji to něco?

Nespletl si Martin Dejdar svou úlohu v show Tvoje tvář má známý hlas? Zdá se, že ano. Jeho prací je sice účinkující připravit na vystoupení po herecké stránce, to ale nedělá. Místo toho zbytečně exhibuje.

Pokud někomu přišlo chování Ivy Pazderkové jako herecké koučky v show Tvoje tvář má známý hlas afektované, při etudách Martina Dejdara musí vyhazovat televizi z okna. Rozhozená z jeho chování byla dokonce i Berenika Kohoutová, která se měla proměnit v barbadoskou rodačku Rihannu. Možná i kvůli Dejdarovi se jí vystoupení nepovedlo.

Zatímco taneční a hlasový kurz proběhly podle předpokladu, Martin Dejdar se pořádně rozjel. A rozhodně to bylo na škodu. Dejdar totiž s Kohoutovou cloumal, podivně plácal přes zadeček a nakonec ji silou zlomil v pase, takže před ním stála bezmocná s vystrčeným zadkem směrem k němu.

Pokud by se to odehrávalo v tanečním studiu, dalo by se to nazvat choreografií, tady šlo hlavně ale o to, jak správně ztvárnit Rihannu.

Dá se samozřejmě oponovat, že jde o zábavný formát, který nemá přísně daná pravidla, ale v tom případě by ztrácely jednotlivé medailonky smysl. Úloha Martina Dejdara je kritizovaná diváky na sociálních sítích, tak je spíše otázkou, proč produkce pořadu nenajme renomovaného učitele, který by účinkující opravdu něco naučil, a nešlo jen o zábavu.

Právě pozice kouče je nejslabším článkem celého pořadu, a to již několik řad.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 12. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  7
 • Super
  6
 • Tvl
  5
 • Sladký
  3
 • Haha
  2
 • Cože
  2
Komentáře