Čtvrtek 3. prosince 2020, svátek má Svatoslav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Dejdar prodává předražené zážitky se známými kamarády: Trénink s Vémolou za 10 tisíc

  Někteří během koronavirové pandemie začali prodávat předražené roušky, herec Martin Dejdar (55) šel ale ještě mnohem dál. Rozjel byznys, který budí rozporuplné emoce. Prostřednictvím firmy Wish4You nabízí lidem možnost setkat se s jejich oblíbenou celebritou. Cenu speciálních zážitků ale Dejdar vystřelil až do nebes! Například za trénink s jeho kamarádem a nejznámějším MMA zápasníkem v Česku Karlosem Vémolou zaplatíte 10 tisíc korun.

  Herec Martin Dejdar ještě nedávno své podnikatelské záměry prezentoval jako dobrý skutek. Díky jeho nově vzniklé firmě si podle něj lidé mohou splnit své letité sny.

  „Už to máme hotové, dnes jsem dostal poslední důležité papíry z úřadu a brzy se o tom dozvíte. Budete si moct vybrat přání a osobnost, od které budete chtít, aby vám nebo někomu z vašich blízkých – rodičům, kamarádovi, bráchovi, ségře, tetě – popřála. Herci, zpěváci, sportovci. Portfolio bude docela široké,“ lákal své potenciální klienty Dejdar na Instagramu.

  Zážitková agentura Wish4You už oficiálně funguje a má i internetové stránky. Na nich se můžete dočíst, jaké zážitky vám Dejdar může zprostředkovat. Více než slavná jména vás ale zcela jistě zaskočí cena za jednotlivá shledání.

  Například za hodinový trénink s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou chce Dejdar deset tisíc korun, což je zhruba dvacetinásobek toho, kolik byste zaplatili za běžnou lekci s trenérem.

  „Nejslavnější český bojovník MMA si pro vás připravil exkluzivní privátní trénink, který je vhodný pro začátečníky, pokročilé, ženy, muže a děti od deseti let. Tento privátní trénink je pro jednu až tři osoby,“ píše se na výše uvedených stránkách.

  Trénink s Karlosem Vémolou vás vyjde na 10 tisíc.

  Trénink s Karlosem Vémolou vás vyjde na 10 tisíc.

  Kromě MMA tréninku si u Dejdara můžete objednat také fotbálek s legendami ze Sigiteamu, kde kromě Horsta Siegla kopou například Ladislav Vízek či Antonín Panenka. Tento trénink vás vyjde na dva tisíce korun.

  „Baví nás se setkávat, rozdávat radost a pomáhat při výročích, exhibicích, charitativních zápasech na pozvání měst a obcí po celé naší krásné vlasti,“ uvádí Dejdarova agentura.

  Stejnou cenu Martin Dejdar chce za trénink s hokejovým týmem HC Olymp Praha, kde narazíte na mnoho dalších slavných tváří.

  „Staňte se součástí slavného HC Olymp Praha a přijďte si zatrénovat pod vedením herce Martina Dejdara a dalších osobností,“ zve všechny fanoušky herec.

  Něco málo z toho, co Martin Dejdar nabízí.

  Něco málo z toho, co Martin Dejdar nabízí.

  Panenka vám popřeje k narozeninám za 5 tisíc

  Na webových stránkách agentury Wish4You si můžete objednat také pěvecké vystoupení Mariána Čekovského alias porotce ze SuperStar za skoro sedm tisíc nebo také cvičení s Kateřinou Kairou Hrachovcovou, zde ale není cena ještě stanovena.

  Kromě zážitků nabízí agentura také speciální předměty jako Dejdarův parfém, čokoládu či energy drinky.

  Speciální kategorií jsou videopřání od známých osobností k narozeninám. Pokud chcete, aby vám například Antonín Panenka či Horst Siegl popřáli prostřednictvím videonahrávky, připravte si pět tisíc korun.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  TEST televizorů: Nevyznáte se v široké nabídce? Pomůže vám náš velký přehled

  Premium Od 3 190 do 62 990 korun. Všechny zobrazovací technologie, všechny televizní operační systémy a jedenáct vybraných...

  Jak vydržet v ledové vodě? Finta je jednoduchá, popisují otužilci

  Premium Klepat se zimou tak, že si nedokážete zavázat ani tkaničky u bot, a přitom se tomu smát? I to dokáže koupání v ledové...

  Manažer postavil srub uprostřed chráněné oblasti. Tvrdí, že to je posed

  Premium Nejprve tvrdil lidem, že je to seník. Když se o jeho stavbu začaly zajímat úřady, prezentoval ji jako posed. Ve...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 3. prosince 2020, svátek má Svatoslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz