Neděle 26. května 2024, svátek má Filip
 • Premium

  Získejte všechny články mimořádně
  jen za 49 Kč/3 měsíce

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Hon na Dejdara pokračuje: Zveřejnili mé telefonní číslo, abyste mi mohli nadávat a ponižovat mě

  Deset tisíc korun za hodinový trénink s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou (35), pět tisíc za krátké videopřání od legendárního fotbalisty Horsta Siegla (51). Herec Martin Dejdar (55) před časem rozjel byznys, který od začátku budil rozporuplné emoce. Po vlně drsné kritiky šel ambiciózní projekt ke dnu. Dejdar původně tvrdil, že se ke svým podnikatelským záměrům už nechce vyjadřovat, protože je z toho znechucený. Když se do něj ale zostra pustili jeho kolegové ze showbyznysu, své plány přehodnotil. „Netušil jsem, že lidé mohou být tak strašně zlí,“ smutní známý umělec.

  Během první koronavirové vlny Martina Dejdara napadlo založit zážitkovou agenturu Wish4You, která by lidem nabízela setkání s celebritami. Přání se mu splnilo v polovině října, kdy herec zprovoznil i internetové stránky a svou firmu začal promovat na sociálních sítích.

  Ceny nevšedních zážitků s českými hvězdami ale Dejdar vystřelil až do nebes. Například za hodinový trénink s jeho kamarádem a nejznámějším MMA zápasníkem v Česku Karlosem Vémolou si Dejdarova firma účtovala závratných 10 tisíc korun! To je zhruba dvacetinásobek toho, kolik byste zaplatili za běžnou lekci s trenérem.

  To ale nebyl jediný problém. Ukázalo se, že Dejdar na webových stránkách agentury Wish4You jako „svou celebritu“ nabízel youtubera Karla Kováře alias Kovyho. Ten ale o ničem nevěděl.

  „Panu Karlu Kovářovi jsem se osobně omluvil za to, že byl omylem uveden na webových stránkách Wish4You. On mou omluvu přijal a tímto mu děkuji,“ přiznal Dejdar.

  „Martin Dejdar mi napsal SMS, kde mi vysvětlil, že se jednalo o omyl, a omluvil se. Každopádně nejsem jediný, kdo je tam nevědomě, tak doufám, že to bude napraveno. O projektu si myslím své. Omluvu ale přijímám, věřím, že to nebyl zlý úmysl,“ napsal na svém Instagramu „zneužitý“ Kovy.

  Netrvalo dlouho a kontroverzní Dejdarův byznys se začal řešit i mezi dalšími českými celebritami. Na svém Instagramu se do známého herce pustila jeho kolegyně Nikol Štíbrová.

  Herečka a influencerka označila Dejdarův projekt za „úchylný“. „Ještěže se toho nedožil Karel Gott,“ řekla v krátkém videu Štíbrová.

  Po vlně drsné kritiky Dejdar reagoval tak, že oznámil konec svého projektu.

  „V tak nenávistném prostředí nemám sílu nic vytvářet. Navíc když lidé jako například Nikol Štíbrová a jí podobná stvoření mají tu odvahu mě i ostatní skutečné osobnosti, které desítky let tvrdě pracují, veřejně zostuzovat a urážet, nemá smysl se o něco snažit. Přání končí a já si přeji, aby na sociálních sítích bylo méně nenávisti a zloby,“ vzkázal Štíbrové a spol. Dejdar.

  Něco málo z toho, co Martin Dejdar nabízel.

  Do Dejdara se pustil i Novotný: Nikdo tě nemá rád!

  A to neměl dělat. Nikol Štíbrovou totiž za velkou kamarádku považuje bývalý bulvární novinář a dnes starosta Řeporyjí Pavel Novotný. Ten se do Dejdara pustil pěkně zostra.

  „Teď mě poslouchej, Dejdare, ty věčná, pokrytecká p*čo,“ píše v úvodu svého statusu Novotný, který Dejdarovi slušně řečeno doporučil, aby Štíbrovou nechal na pokoji.

  „Nic proti tvým přáním za peníze. Ale jak nikdo v branži nevěděl, že za tím stojíš ty, jak ses jako obvykle, co to šlo, schovával. Mám na salámu, cos dokázal, Tondo Maděro, nikdo tě nemá rád, jsi nesympatický, mamon ti čouhá z očí. Koště. Jsem oblíbenější než ty. Tys dopadl. Mimochodem, vždycky jsi byl jen na prachy, pan přetvářka, neupřímná ludra,“ vzkázal dále Dejdarovi Novotný.

  Dejdar: Nic špatného jsem neudělal, jsem 100 tisíc korun v minusu!

  Herec Martin Dejdar původně tvrdil, že se ke svému dnes již neexistujícímu podniku nebude dále vyjadřovat. Když ale viděl a slyšel, jak se o něm někteří na internetu vyjadřují, rozhodl se reagovat.

  „Včera večer bylo zveřejněno mé soukromé telefonní číslo na sociálních sítích s účelem, abyste mi psali, volali, nadávali a ponižovali mě. Stala se jedna chyba a za tu jsem se omluvil. Nic víc nezákonného nebo špatného se nestalo,“ hájí se Dejdar.

  „Peníze, které z toho byly, byly honoráře. Když si jdete koupit něco jiného, zaplatíte za to. Ty peníze nikdy nebyly pro mě. Já sám jsem v této věci minus 100 tisíc korun. Doufám, že z toho máte radost. Přísahám na svou čest, že jsem nikoho nepodvedl, nic špatného jsem neudělal, tím to pro mě končí,“ řekl na závěr herec a dabér, který propůjčil svůj hlas Bartovi v seriálu Simpsonovi.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 11:24 pátek 5. března 2021. Anketa je uzavřena.

  • Super
   114
  • Haha
   88
  • Trapas
   54
  • Tvl
   31
  • Cože
   23
  • Sladký
   20