Po roce s koronavirem už lidé začínají být unavení, Dejdar je to jasným důkazem

23. února 2021
V březnu to bude rok, co v Česku začala platit opatření proti šíření koronaviru, která v boji s pandemií z počátku všichni úzkostlivě dodržovali. Po téměř dvanácti měsících už jsou lidé unavení, se situací se pak každý vyrovnává po svém. Martin Dejdar (55) se na to snaží jít s humorem, působí ale jako slon v porcelánu a nikdo se jeho vtípku moc nesměje.

„Vakcíny máme, ale neočkujeme, PES se nám zaběhl, odvoláváme, co jsme odvolali, a nařizujeme, co jsme zakázali, nařízená nařízení nařizující sami zařízli a můžeme si za to sami!“ zhodnotil aktuální situaci Martin Dejdar, který má na současný stav věcí jasný názor. 

Cestu z bludného kruhu ven ale herec nenabídl, šlo spíše o takový povzdech a plácnutí do vody, z něhož se snažil vybruslit humorem.

„Tak nezbývá nic jiného, než abychom si sami i pomohli,“ zvolal Dejdar, který nakonec našel účinné řešení, jak s obávanou nemocí zatočit.

„Jako vždycky! Všem na zdraví! Začínám coronu likvidovat alespoň takhle! Neztrácejme alespoň humor, ten nám zatím nezakázali,“ doplnil herec, který přidal fotku v prázdné restauraci, kde před ním stojí plechový kyblík s populárním pivem ochuceným tequilou a jednu z lahví herec s gustem „likviduje“.

Tenhle vtípek tu byl loni v březnu, kdy ještě lidem bylo docela do smíchu. Nutno říci, že v tomto ohledu Martin tak trochu zaspal dobu, ale co už. Alespoň se snažil odlehčit situaci, i to se počítá.

Naposledy se Martin Dejdar „blýskl“ okázalým byznys plánem na setkání s vybranými umělci, za který to pořádně schytal nejen od fanoušků, ale i od některých kolegů, i když to jistě myslel dobře.

„Pod neuvěřitelným tlakem urážek, pomluv, ponižování a zesměšňování nejen mě, ale i dalších osobností do projektu zapojených jsem se rozhodl projekt ukončit hned na začátku,“ uvedl tehdy na Instagramu herec, který poté jako jednoho z viníků svého neúspěchu označil herečku a influencerku Nikol Štíbrovou.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:54 středa 23. června 2021. Anketa je uzavřena.

  • 22
  • 10
  • 8
  • 5
  • 5
  • 5
Komentáře