jít naiDNES.cz

Kateřina Bursíková Jacques dorazila na Nabarvené ptáče v obležení mužů a seklo jí to

Kateřina Bursíková Jacques vypadala skvěle! | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

V poslední době se manželé Bursíkovi na veřejnosti příliš často neobjevují, ačkoliv bývala doba, kdy patřili mezi propírané politiky. Kateřina Bursíková Jacques dorazila na premiéru dramatu Nabarvené ptáče zavěšená do dvou mužů!

Česká premiéra Marhoulova dramatu Nabarvené ptáče byla nejen dramatickou podívanou, ale také místem setkání slavných osobností. Mezi nimi nechyběla politička Kateřina Bursíková Jacques s manželem Martinem Bursíkem.

Bývalá členka Strany zelených dorazila v obležení dvou mužů: svého bratra a manžela Martina Bursíka. Musí se nechat, že manželé spolu vypadali spokojeně. Zvlášť Kateřině Bursíkové Jacques to v dlouhých černých šatech a s lodičkami velmi slušelo.

V poslední době se manželé Bursíkovi na veřejných akcích příliš často neobjevují a žijí více v ústraní.

Kateřina Bursíková Jacques s bratrem a manželem Martinem Bursíkem

Kateřina Bursíková Jacques s bratrem a manželem Martinem Bursíkem

Kateřina Bursíková Jacques vypadala skvěle!

Kateřina Bursíková Jacques vypadala skvěle!

Kateřina Bursíková Jacques byla původně provdaná za Francouze Christiana Jacquese, s nímž má dvě děti. V roce 2007 se s ním rozvedla a začala si vztah s Martinem Bursíkem. Za něj se provdala v roce 2015 a mají spolu dceru Naomi.

Když se řekne Kateřina Bursíková Jacques, každý si vybaví její nešťastné účinkování v talk show Jana Krause Uvolněte se, prosím. Tehdy nedokázala vysvětlit pojem biomasa, za což sklidila posměch, a dokonce se to stalo i jejím přídomkem.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat