jít naiDNES.cz

Jandová terčem kritiky kvůli TTMZH: Diváci si stěžují, že má díky otci protekci

Marta Jandová má mít údajně protekci, zlobí se diváci. | foto: Facebook/Tvoje tvář má známý hlas

Tak tohle pořadatelé show Tvoje tvář má známý hlas jistě nečekali! Zatímco první řada byla velmi úspěšná a fanoušci k ní neměli výtku, druhou řadu dost kritizují! Proč?

Pořad Tvoje tvář má známý hlas si našel místo v nejedné domácnosti. Sledují ho tisíce diváků a má velkou základnu fanoušků. Má to ale jeden háček.

Ač první řada sklízela obrovské úspěchy a nesetkala se s téměř žádnou negací, nyní si diváci ve velkém stěžují. Jednou se jim nelíbí vystoupení, podruhé zase masky a nakonec organizátory obviňují z nadržování.

Naposledy se uživatelé na sociální síti Facebook rozohnili pod videem Marty Jandové, která měla za úkol vystoupit jako její otec Petr Janda. A namísto, aby číslo odzpívala sama, v polovině jí na pomoc přispěchal právě známý tatínek.

Petr Janda spolu se svou dcerou Martou.

Petr Janda spolu se svou dcerou Martou.

„Je to nespravedlivé vůči ostatním soutěžícím,“ stěžují si fanoušci s tím, že Jandové je už několikátým dílem nadržováno.

Dostává totiž podle jejich slov umělce, kteří naprosto dokonale padnou jejímu stylu, zatímco například takový Jan Cina dostává úkolem jedny z nejtěžších interpretů.

Jan Cina jako LMFAO

Jan Cina je velkým favoritem.

Dále se divákům nezdají masky, které jsou podle jejich slov na rozdíl od první řady odfláknuté.

„V první řadě to uměli, teď je to hrůza,“ zní další z komentářů.

Pořad Tvoje tvář má známý hlas by tedy měl zvážit, zda není na čase něco změnit. Stereotyp totiž nikoho nebaví, a možná proto diváci vidí chybu na každé malichernosti.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:07 10. února 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  75
 • Haha
  31
 • Super
  29
 • Tvl
  23
 • Cože
  22
 • Sladký
  20
Komentáře

Mohlo by vás zajímat