jít naiDNES.cz

Bílou už nechtějí jako porotkyni Talentu. Proč ji vyměnili za Jandovou?

Bílou na televizních obrazovkách nahrazuje Marta Jandová. | foto: FTV Prima

Po letech opouští projekt, který milovala. Zpěvačka Lucie Bílá (52) nebude součástí dalšího pokračování talentové show Česko Slovensko má talent. Kšeft jí vyfoukla aktuálně všemi milovaná Marta Jandová (44).

Zpěvačka Marta Jandová stoupá na oblibě. Po úspěchu na sociálních sítích s vtipnými videi, ve kterých vyučuje němčinu, dostala nabídku porotcovat v talentové show Česko Slovensko má talent, kterou s nadšením přijala.

Nahradí tak několikanásobnou slavici Lucii Bílou, která byla součástí projektu od samých začátků. Televize Prima vydala prohlášení o tom, že se tak stalo vzhledem k vytíženosti zpěvačky, Expres.cz má však jiné informace. 

„Samozřejmě přispělo to, že toho má Lucka fakt hodně, ale o té změně se mluvilo už v minulých ročnících. A Marta je teď dost v kurzu,“ prozradil nám zdroj z televize, podle něhož produkci zaujaly právě její sociální sítě.

Bílá své konkurentce přeje hodně zdaru. „Prožila jsem s Talentem nádherných šest let. Byla to skvělá zkušenost a projekt, který mě velmi obohatil. Teď už ale musím jít dál. Můj program je tak nabitý, že není v mých silách stihnout vše. Proto jsem se rozhodla, že své křeslo porotce s láskou přenechám někomu, kdo bude stejný nadšenec jako já. Všem soutěžícím a účinkujícím držím palce a budu vše s napětím z dálky sledovat,“ vzkazuje Jandové i ostatním členům týmu.

Jandová si v posledních letech finančně pořádně přilepšila. Nejdříve byla porotkyní v pěvecké show SuperStar, následně vystupovala v zábavném pořadu Tvoje tvář má známý hlas a nyní zasedne coby porotkyně v zábavné primácké show, kde se lidé příliš často nemění. Vedle Bílé měl své jisté místo několik let například Jaro Slávik nebo Jakub Prachař.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:25 14. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  12
 • Trapas
  11
 • Tvl
  11
 • Cože
  6
 • Haha
  5
 • Sladký
  5
Komentáře